Seriály a filmy

29. března 2017 09:17

filip.budak

Velikonoční číslo Prima vychytávek právě v prodeji

Velikonoční číslo Prima vychytávek právě v prodeji

V dubnu nás čekají Velikonoce, na které se děti těší už dlouho dopředu, aby taky ne! Barvení vajíček je vždy legrace, a navíc je na Velikonoce všude kolem spousta dobrot. Nové číslo Prima vychytávek přináší nápady na velikonoční dekorace z proutí, návod na přírodní barvení vajec i rady, jak se na jaře postarat o vaši zahrádku.

Hody, hody, doprovody, dejte vejce malovaný… Velikonoce jsou už za dva týdny, a tak je na čase se na ně pořádně připravit. Láďa vás naučí, jak uplést pomlázku, nabarvit vajíčka přírodními barvami nebo vyrobit jarní věnce a další dekorace. Navrch přidá recept na jarní nádivku, velikonočního beránka a vaječný burger. Pro opravdové gurmány pak přináší Prima vychytávky recepty na jehněčí, například na ovčácké řízky.

Samozřejmostí je v časopise i sekce pro všechny zahrádkáře a chataře. Tentokrát poradíme, jak zastřihnout keře, aby bohatě kvetly, i jak se postarat o zahradní jezírko, aby v něm voda byla čirá jako křišťál. Pro nedočkavé pěstitele představíme skleníky, ve kterých můžete zeleninu sklízet až o šest týdnů dříve, než kdybyste ji pěstovali venku! A pokud nejste zrovna na pěstování, ale spíše na vyrábění, nebojte se. Pro všechny kutily má Láďa vychytávku na vlastní sluneční hodiny i na zahradní dekorace z palet.

A pokud je na vás venku pořád ještě moc zima, máme samozřejmě i vychytávky pro domácnost. Provonět byt či dům si můžete s doma vyrobenými dózami s voňavým gelem. Vyrobit si lze i vinotéku štěstí podle Láďova návodu. Poradíme také, jak se po zimě postarat o orchideje nebo jak se pustit do pěstování bonsají. A pro chvíle odpočinku si můžete dle našeho návodu připravit super přírodní pleťové masky.

Časopis Prima vychytávky vám přináší to nejlepší z oblíbených pořadů Vychytávky Ládi Hrušky a VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ. Letošní čtvrté číslo měsíčníku je k dostání právě teď na pultech trafik za pouhých 29 korun. A pokud se vám pro časopis nechce každý měsíc chodit, můžete si ho předplatit a bude vám chodit přímo do schránky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.