Oslavte narozeniny Prima LOVE na DERMACOL LOVE DAY!

Oslavte s námi 6. narozeniny Prima LOVE v duchu lásky, krásy, zábavy,a hlavně odpočinku na DERMACOL LOVE DAY v okouzlujícím parku Grébovka.

Vstupenky jsou v distribuci v síti Goout a Ticketportal za 200 Kč, děti do 16 let a muži mají vstup zdarma.

Navštivte workshopy se známými českými youtuberkami a blogerkami z oblasti fashion a beauty. Přesvědčte se, že ani po stovkách polibků pod rozkvetlou třešní vám nezmizí zářivé barvy ze rtů!

Buďte krásná a užijte si služby kadeřníků a vizážistů, specializované workshopy a setkejte se s VIP osobnostmi televize Prima. Prožijte nezapomenutelný den s módní přehlídkou a hudebním vystoupením na závěr. Ochutnejte také luxusní food produkty, relaxujte v chill out zóně časopisu GLANC a získejte spoustu dárků.

DERMACOL LOVE DAY aneb NECHTE SE HÝČKAT!

Za vstupné 200 Kč si můžete hýčkání užít s celou rodinou! O všechny se postaráme. Děti se zabaví v Primáčkově dětské zóně nebo dobrodružnou stezkou po stopách Primáčkovy party.

Zakoupená vstupenka je zároveň poukazem na dárek v minimální hodnotě 500 Kč. Jeho součástí je výrobek Dermacol z řady Body Love Program, stylová růžová nákupní taška, časopisy Glanc a Story a mnoho dalších překvapení.

Ochutnejte také luxusní food produkty nebo relaxujte v odpočinkové GLANC chill out zóně. Časopis Kreativ zajistí zábavu pro tvořivé rodiče a jejich děti a s měsíčníkem Kondice si zase budete moci protáhnout celé tělo.

Vstupenky můžete získat tady:

Goout.cz

https://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=1316168

Přidejte se k nám na Facebooku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.