PŘEDPREMIÉRA Teď ještě Šéf nevaří. Osahává si místo činu

Teď vaří šéf! - Šéf si osahává místo činu

Další kuchařské školení svérázného šéfa se tentokrát odehrává v celkem běžné domácí kuchyni. Koukněte se na exkluzivním videu, jak to vypadalo na samém začátku natáčení Teď vaří šéf! I zkušený Zdeněk Pohlreich se musí pořádně seznámit s novou kuchyní, než poprvé přiloží ruku ke sporáku.

Zdeněk coby profesionální kuchař divákům v novém pořadu Teď vaří šéf! přiblíží i chod zavedené a fungující továrny na gastrozážitky. Hlavně ale ukáže, že se stejným nadšením vaří i doma. Vařit doma jako profesionál není dle jeho názoru žádný problém.

Pořad Teď vaří šéf! sledujte v neděli v 18. 00 na Primě!

Pro nový pořad pronajali filmaři Zdeňkovi Pohlreichovi kuchyni rodinného domu na okraji Prahy. Paní domácí ji má vybavenou dostupným náčiním, o běžně dostupné suroviny se postarali asistenti. Přesto hned na začátku vše šéfovi ANO neříkalo. Koukněte na video v úvodu:-)

Toto by vás mohlo také zajímat.

A co roztančený Zdeněk Pohlrech?

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.