Ani v zimě se nemusíte bát lehké kuchyně. Sledujte, jak vaří šéf

Další inspirace z kuchyně Zdeňka Pohlreicha je tady. Že se ani v zimě nemusíte bát lehké kuchyně, potvrdí Zdeněk Pohlreich v pořadí už v 11. dílu své kuchařské show Teď vaří šéf. Koukněte na upoutávku v úvodu.

Tyto recepty si vás získají. Připravovat se bude rozmarýnová limonáda, hovězí shabu-shabu, salát z quinoi s červeným curry a lilkem, francouzský toust s karamelizovanými jablky a thajská klasika pad thai ve vegetariánském provedení.

Více uvidíte v úterním premiérovém dílu Teď vaří šéf!, který vysíláme ve 21.30 na Primě.

Všechny epizody a videonávody z pořadu najdete přehledně pohromadě na Primě PLAY.

Ještě než začne vařit šéf, můžete se inspirovat dalšími recepty na oblíbený thajský pokrm pad thai. Níže jsme pro vás vybrali několik variant:

Již zítra na stáncích najdete druhé číslo časopisu Ano, šéfe:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.