PREMIÉROVÁ řada Teď vaří šéf! startuje. Zdeněk Pohlreich uvaří menu pro ženy

Oblíbená cooking show se Zdeňkem Pohlreichem má novou řadu. Schválně, jaké je oblíbené jídlo žen? Šéf odhaduje, že to budou saláty. „Cesar, šopák, něco, po čem se určitě zhubne. Končí to pravděpodobně větrníkem,“ konstatuje a hned nabízí pro inspiraci několik úžasných receptů na menu pro ženy.

Jako první uvaří polévku ribolitu ze silného zeleninového vývaru a s kousky zeleniny. Pak šéfkuchař ukáže gnocchi po pařížsku z odpalovaného těsta a jako hlavní chod upeče kuře na citronech. Vše o pořadu a recepty najdete ZDE

Zdeněk coby profesionální kuchař opět divákům přiblíží chod zavedené a fungující továrny na gastrozážitky, se stejným nadšením vaří ale i doma. Podle jeho názoru není žádný problém připravovat znamenité pokrmy doma jako profesionál. Přesvědčte se o tom a nenechte si ujít 1. premiérový díl IV. řady jedinečné cooking show Teď vaří šéf! vysíláme každou neděli v 18.00 na Primě.

Podívejte se v galerii fotek z natáčení, na jaká jídla se těšit i na šéfa v pleťové masce, která vás zaručeně omladí:-)

Sdílejte článek
Štítky Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.