Zdeněk Pohlreich uvaří PREMIÉROVĚ v Teď vaří šéf pro změnu menu pro muže

Oblíbená škola vaření Teď vaří šéf! se Zdeňkem Pohlreichem se vrátil na televizní obrazovky. Druhý díl premiérové řady odvysílá Prima již v neděli v 18 hodin.

Pořad, který úspěšně spojuje profesionalitu s domácí kuchyní. Zdeněk Pohlreich učí diváky připravovat celou řadu skvělých pokrmů a snaží se tak dokázat, že domácí vaření nemusí být žádná věda. Vždy však klade důraz na kvalitní suroviny a jejich čerstvost. Při vaření se i tentokrát tvůrci zaměřili na celé kompaktní menu. Zdeněk Pohlreich opět v každém díle připraví čtyř až pětichodové menu, které bude doplňovat drink, který se k servírovaným jídlům skvěle hodí a vhodně je tak doplňuje.

Vše o pořadu a recepty najdete na stránkách pořadu Teď vaří šéf!

V aktuálním díle si na své přijdou především chlapi. Právě chlapi se obvykle cpou krvavým biftekem, domácími hranolkami a majonézou, sem tam zvládnou i nějaký ten dezert stylu pravý sachr dort, co my víme.

Co jim ale připraví Zdeněk Pohlreich? Dívejte se v neděli od šesti hodin večer na Primě na Teď vaří šéf!

A už teď si můžete prohlédnout fotogalerii dobrot, ale i momentek z natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.