Seriály a filmy

18. dubna 2019 20:20

Jana Mrákotová

Díky TEMNÉMU KRAJI 2 Vaculík a Hrubešová opět spolu

Oblíbení herci Lukáš Vaculík a Markéta Hrubešová se pracovně sešli po třiceti letech na natáčení seriálu televize Prima TEMNÝ KRAJ 2. A rozhodně to bylo setkání vřelé.

Premiérové díly pokračování oblíbeného seriálu TEMNÝ KRAJ uvidíte už brzy na Primě. Do děje tentokrát kromě hlavního hrdiny Petra Kraje, kterého hraje Lukáš Vaculík, zasáhnou i nové postavy. Jednou z nich je i Marie Kořenová, kterou hraje Markéta Hrubešová.

„Lukáš se nezměnil,“ říká Markéta Hrubešová

„S Lukášem jsme se viděli asi před třemi lety na jednom projektu, ale to jsme se tam jen míjeli, nepartneřili jsme spolu. Mám pocit, že v takto úzké spolupráci a intenzitě se vidíme opravdu asi po těch třiceti letech.“ Tolik let už uběhlo od natočení filmu Karla Kachyni – Oznamuje se láskám vašim. „Lukáš se vůbec nezměnil, je pořád stejný. Jsem ráda, že jsem ho potkala, on je zlatý,“ přiznává herečka, která se v druhé sérii TEMNÉHO KRAJE objeví jako nová postava, Marie Kořenová. „Mám roli manželky krajského ředitele policie, kterého hraje David Suchařípa. Je to dokonalá hospodyňka, ale jak to tak bývá, že když něco navenek vypadá dokonale, pod pokličkou je to úplně jinak. Postupně zjistí, že se kolem ní děje hodně nevyjasněných věcí, které bude muset vyřešit. Stejně tak odhalí i tajemství, která kolem ní celou dobu tiše spala“ prozrazuje o své roli Markéta.

Podívejte se v galerii níže na fotografie přímo z natáčení!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.