Seriály a filmy

14. srpna 2019 22:02

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNĚ: Kdo zabil Ulricha? Ukázka z prvního dílu seriálu TEMNÝ KRAJ II

Druhá sezona TEMNÉHO KRAJE se blíží. Petr Kraj bude zase řešit případy sériových vražd inspirovaných skutečnými událostmi. Pomáhat mu budou opět jeho kolegové a samozřejmě i pes Egon. Tentokrát ho na venkově drží kromě jiného také nedořešený případ tajemné vraždy, která se ho osobně týká.

Petr Kraj nesnáší neuzavřené případy, a proto se na podnět tajemného kolegy z krajského oddělení Blahouta pouští do objasňování nedořešené loňské vraždy recidivisty Ulricha, ve které on sám figuroval jako svědek. Do tohoto případu je osobně zapletena také jeho kolegyně Naďa Hamplová. Petr se tak pouští do opravdu riskantního vyšetřování. Nejasnosti v Ulrichově případu ho zavedou na krajské oddělení, které řídí jeho bývalý kolega, ambiciózní a zákeřný Rosťa Kořen. Je jasné, že tito dva se v lásce nemají.

Podívejte se na exkluzivní ukázku z prvního dílu již nyní!

Vyšetřuji vraždu Ulricha

Kdo je podivínský Blahout a na co vše již přišel? Kdo tedy opravdu zabil Ulricha? Nenechte si ujít první díl druhé série seriálu TEMNÝ KRAJ II, která startuje již v sobotu 31. 8. ve 20.15 na Primě!

První řadu TEMNÉHO KRAJE si můžete připomenout díky archívu ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.