Seriály a filmy

10. října 2019 22:39

Jana Mrákotová

Exkluzivně: Mahulena Bočanová v TEMNÉM KRAJI jako nekompromisní novinářka s láskou k alkoholu

Herečka Mahulena Bočanová coby investigativní novinářka Sabina Šenková přijede za Petrem Krajem, aby jí pomohl najít kolegyni Johanu Jakubcovou. Ta se pustila do rozkrývání kauzy s granty, a už přes týden o ní nikdo neslyšel. Petr Kraj své dávné kamarádce nevěří a chce se jí co nejdřív zbavit. Jenže stará známá je natolik urputná, že Petr Kraj se do vyšetřování nakonec pustí.

Sabina Šenková, kterou hraje Mahulena Bočanová, přijíždí za Petrem Krajem, aby jí pomohl v pátrání po kolegyni, která se pustila do rozkrývání podvodů ohledně grantů. „Je to moje první novinářská role a jsem ráda, že jsem si v TEMNÉM KRAJI zahrála. Mám ten seriál ráda a přála jsem si tam být. S Lukášem Vaculíkem se známe snad třicet, možná čtyřicet let a jsme přátelé, vídáme se téměř denně. Hrajeme spolu v divadle manželské role a docela jsem mu to záviděla,“ prozrazuje Mahulena Bočanová, která měla na natáčení nástupy i v pět ráno. „To tak je, nedá se nic dělat. Role to byla ale krásná, bylo co hrát. Hlavně ty její alkoholické výstupy. Jeden byl obzvláště náročný, když se v restauraci Sabina opije až na dřeň, je agresivní a brečí. Mně se ale takové věci hrají dobře. Když mi tu roli nabízeli, říkali, že je složitější, takové ožehavé téma, tak jsem si říkala, co to může být. Když řekli, že je alkoholička, byla jsem ráda, byla to výzva.“

Podívejte se na ukázku z nového dílu

Přestože téměř celé natáčení strávila seriálová Sabina po boku Lukáše Vaculíka, na pár záběrů se sešla i s Terezou Kostkovou. „S Terezou jsme spolu snad nikdy nepracovaly, pokud nepočítám StarDance, které moderovala a já tančila,“ vzpomíná Mahulena, která miluje detektivní seriály i knihy. „Mám ráda uzavřené detektivky, protože nemám moc čas sledovat delší seriál. Miluji Colomba, a když mám volno, zalezu si do postele s čajem a sleduji ho.“

Mahulena Bočanová Lukáše Vaculíka obdivuje

A o čaj nebyla nouze ani na natáčení TEMNÉHO KRAJE, protože herečka absolvovala téměř celé natáčení v pěkné zimě. „Obdivuji Lukáše, protože v té jeho faře, kde se točí, je neuvěřitelná zima. Já tam byla jen chvíli, ale on?“ přiznává Bočanová, která seriálového vraha odhalila až téměř v půlce čtení scénáře. „Myslím, že je to dobře napsané, a byla jsem napnutá. Holky Bártů jsou strašně fajn, přesně vědí, co chtějí, a celé natáčení jede jako po drátkách. Je to nesmírně příjemné a na place je skvěle sehraný tým,“ uzavírá své působení v seriálu Mahulena Bočanová.

Stane se investigativní novinářka Sabina další obětí brutálního vraha? To uvidíte již tuto sobotu 12. 10. ve 20.15, v dalším pokračování seriálu TEMNÝ KRAJ od 20.15 na televizi Prima.

Nezapomeňte se podívat na fotogalerii, kde najdete fotky z natáčení!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.