Seriály a filmy

12. září 2019 21:13

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNĚ: Záhada v TEMNÉM KRAJI – kde je spis ULRICH?

Druhá série kriminálního seriálu TEMNÝ KRAJ přivedla na scénu i nové postavy. Tou nejvýraznější je bezpochyby krajský policejní ředitel Rosťa Kořen. A zdá se, že pan ředitel, který už se vidí v hejtmanském křesle, začíná mít vážný problém!

V sobotu 14. 9. pokračuje další epizodou seriál TEMNÝ KRAJ.

Kolem smrti gaunera Ulricha začíná být pořádně dusno. O znovuotevření případu se hodně snažil kriminalista Blahout. Chtěl, aby se vyšetřování ujal Petr Kraj, Blahout ale spáchal sebevraždu. A navíc – spis Ulrich se ztratil. Což dovádí k šílenství právě Rosťu Kořena. Znepokojená je i Naďa. Jejich až hysterický rozhovor vám exkluzivně přinášíme již nyní!

Je to strašný průser!

Začíná být jasné, že Naďa opravdu ví víc, než kdysi Petru Krajovi přiznala. Její vztah s Rosťou Kořenem také nebude jen profesionální. A je evidentní, že tyhle dva něco spojuje. V Petru Krajovi začínají hlodat pochybnosti a celý případ ho znovu začíná zajímat. Rozhodne se začít pátrat přímo u Nadi doma. Tam ale zastihne pouze jejího otce, který dceru o nečekané návštěvě informuje. Podívejte se na jako první na reakci Nadi již nyní v ukázce!

Petr Kraj se začal vyptávat

Další díl seriálu TEMNÝ KRAJ sledujte v sobotu 14. 9. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.