Seriály a filmy

20. září 2019 09:16

Jana Mrákotová

Kdo je vrahem mladých dívek, odhalí Petr Kraj

Malebný venkov ovládne strach. Pedofilní vrah stále uniká spravedlnosti. Rodiče se bojí o své dcery. Policisté intenzivně pátrají, bohužel stále neúspěšně. Co nakonec vraha pomůže usvědčit?

Masakr v chátrajícím dětském táboře a nález pohřešované dívky u potoka nasměrují kriminalisty k deviantovi se slabostí pro Lolitky. K dopadení rafinovaného vraha je nutné zapojit nejen policejní metody, ale Petr paradoxně opráší i znalost světové literatury. Do hry vstupuje také policejní psycholog Kryštof Steiner, který sestaví profil šíleného pedofila. Bohužel z něj vychází, že vrah ve svém řádění hned tak nepřestane, a že vyštřovatelé mají proti sobě opravdu těžkého soupeře.

Profil pedofila sestaven

Klid není ani kolem případ Ulrich. Zdá se, že tento zpackaný a tajemstvím obestřený případ vraždy gaunera Ulricha budí stále větší emoce a nikdo na venkově si nepřeje, aby ho Petr znovu otevíral. Ten se ale již rozhodl a nikdo mu v tom rozhodně nezabrání.

Další díl TEMNÉHO KRAJE již v sobotu 21. 9. ve 20.15!

Sledujte také náš speciál zaměřený na lidské zrůdy a sériové vrahy a dozvíte se více.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.