Kdo z nich je vrah? Uzavřete případ Čarodějnice dříve než kriminalisté z Temného Kraje?

Pachatele prvního případu sériových vražd odhalí kriminalisté v čele s Petrem Krajem (Lukáš Vaculík) v sobotu ve 20.15 na Primě. Co vy, nebudete rychlejší? Kdo je vrahem podle vás? Prohlédněte si v sestřihu podezřelé z 1. části případu nebo si rovnou přehrajte celý díl online.

Než ale začnete hádat, ještě si shrňme vše, co o možném vrahovi v Temném Kraji zatím vyšlo najevo.

Podle záběru z pouliční kamery padá největší podezření na řidiče bílé dodávky, kterého ovšem před bližší identifikací ochránila červená kšiltovka.

Celou 1. část případu Čarodějnice ze seriálu Temný Kraj si můžete přehrát online v našem archivu na iPrima.cz

Níže je sestřih z 1. části případu Čarodějnice s možnými pachateli:

Na výběr mají kriminalisté z Temného Kraje hned několik pachatelů. Po rozhovorech se svědky a blízkými obětí se momentálně zaměřují na zaměstnance společnosti WBC, jež zajišťovala u zatím předposlední nalezené oběti opravářské služby.

Zaostřeno na opraváře v červené kšiltovce!

1. agresivní Makedonec, 2. záběr z kamery, 3. vousáč Průcha, 4. vyplašený Pospíšil

  1. Každý den vyjíždí s bílou dodávkou do terénu Láďa Pospíšil. Trochu vyplašený, ale jinak příjemný a ochotný mladík.
  2. Na stejné pozici u firmy pracuje statnější a značně nervózní fousáč Průcha. Jistě vám v ukázce na videu v úvodu neunikla jeho podivná reakce na zprávu o návštěvě kriminálky ve firmě.
  3. Podle výpisu z telefonních hovorů jedné ze zavražděných je dalším podezřelým její přítel, Makedonec Tadeschi. Podle vyšetřujících má na předchozí vraždy alibi. Byl v práci. Také o něm ale vědí, že se na našem území pohybuje nelegálně – nemá vízum –, a především to, že doma svoji přítelkyní opakovaně fyzicky napadl. „Zabil ji on. Má to v ksichtě,“ je o jeho vině přesvědčená samotná šéfka kriminálky v Praze.
  4. Kšiltovku pak také s oblibou nosí jeden z venkovských kriminalistů, Pepa Sláma. Jak jste viděli v první části série, o tajemné legendy kolem vražd má až fanatický zájem. Když se poohlédneme do historie sériových vrahů, do většiny z nich by jejich hrůzné skutky také nikdo neřekl.

Který z nich je podle vás vinen?

Dalším vodítkem ve vašem pátrání po sériovém vrahovi v případu Čarodějnice může být i ZOOM speciál s přehledným výčtem hned několika největších lidských zrůd z celého světa.

Na sériové vrahy a jejich krvavou práci se pak detailně zaměřuje následující zajímavý článek:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.