Loupežníci na Primě PLAY: Pusťte si 1. část druhého případu seriálu Temný Kraj

Ve 3. dílu seriálu Temný Kraj se otevřel další dvoudílný případ. Krajem se potulují "loupežníci" a některý z nich zanechává po sobě mrtvé seniory. Kdo nestihl epizodu sledovat v televizi, může si ji pustit online hned v úvodu.

Zkušený kriminalista a odborník na sériové vraždy Petr Kraj se zabydluje v malé obci Břeh na staré faře po strýci. Momentálně ho zaměstnává shánění řemeslníků a opravy na zchátralém domě, o který se léta nikdo nestaral.

Během toho se dozvídá o případech podivných úmrtí důchodců. Nějak moc sebevražd a nehod na jedno místo.

Nevěřte na náhody!

Se svými pochybnostmi se Kraj obrátí na kriminalisty místního oddělení a upozorní je, že se tady spíš jedná o vraždy.

Po okolí se pohybuje hned několik možných podezřelých a zdá se, že doby, kdy na venkově přepadávali a kradli loupežníci, jak o tom mluví místní pověsti, ještě neskončily. Jen dnes vystupují jako prodejci levných energií, samozvaní kontroloři a jim podobní.

Zvládnou detektivové napravit zásadní chyby ve starých případech a zároveň zastavit pachatele, aby nedocházelo k dalším vraždám?

Petr Kraj už také zná svojí diagnózu. Podaří se mu ji utajit před kolegy?

Případ s vrahy důchodců se uzavírá už toto neděli. Temný Kraj začíná ve 20.15 na Primě. I tentokrát v něm najdete podobnost s případem některého ze skutečných vrahů. Sledujte stránky o pořadu a dozvíte se více.

Takto to s případem vražd seniorů vypadá na samém začátku:

Tento vrah inspiroval autorky seriálu k napsání odvysílaného prvního případu Čarodějnice, který si celý můžete pustit online na Primě PLAY ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.