Seriály a filmy

19. srpna 2019 10:59

Jana Mrákotová

Lukáš Vaculík se vrací jako Petr Kraj na Primu

Druhá řada seriálu Temný kraj se vrací na obrazovky a diváci si ji budou moci vychutnat už v neděli 31. srpna. V hlavní roli se opět představí Lukáš Vaculík coby policista Petr Kraj se svým věrným čtyřnohým přítelem Egonem.

Dlouho očekávaný návrat seriálu TEMNÝ KRAJ je zde! A vrací se samozřejmě i Lukáš Vaculík v titulní rokli zkušeného policejního experta Petra Kraje.

Petr Kraj je zpět!

Scenáristky a autorky seriálu Kateřina a Jitka Bártů se pustily do druhé série a o tom, že opravdu bude, neměly ani na vteřinu pochyb. Petr Kraj se vrací na pražskou policii, ale přesto musí ve své rodné vesnici uzavřít případ. A ne jeden. „Petr se vrací zpátky na post šéfa policie do Prahy a najednou začnou vyplouvat věci z jeho minulosti, které jsou pro něj velmi zásadní. Musí se tak k tomu postavit a začít je řešit,“ naznačuje děj Vaculík.

Čtrnáct večerů tak budou ožívat příběhy, které jsou inspirovány případy ze starých policejních spisů. „Scénáře čtu celé a poctivě, musím přece vědět, co se odehrává. Je to ale samozřejmě jiné, než když to vidíte už natočené a hotové. Tím obrazem se dá divák i trochu zmást nebo spousta věcí skrýt. Když to čtete, tak vás samozřejmě napadá, kdo by to mohl být a většinou se nemýlím,“ přiznává herec, který ani v další sérii nepřijde o svého nejvěrnějšího parťáka Egona. Zlatý retrívr Tobiáš prý byl to největší povzbuzení a energie na place. „Vůbec se za tu dobu, kdy jsme netočili, nezměnil, jen trošičku zhubnul. Byl nabitý energií a šťastný, když přišel na plac třeba i v půl šesté ráno. Myslím, že byl v tu chvíli jediná šťastná živá bytost,“ prozrazuje Vaculík na svého zvířecího kolegu. „Jde si pro podrbání, a jakmile začnete, už se ho nezbavíte. Pohlazení je pro něj největší odměnou.“

Premiérové díly seriálu TEMNÝ KRAJ již od 31. 8. od 20.15 na Primě!

Prohlédněte si fotogalerii z natáčení seriálu TEMNÝ KRAJ II.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.