Seriály a filmy

29. srpna 2019 09:48

Jana Mrákotová

Naďa Hamplová z TEMNÉHO KRAJE v sobě ukrývá nejedno tajemství

Představitelka policistky Nadi Hamplové ze seriálu TEMNÝ KRAJ Kristýna Badinková Nováková je v seriálu tak trochu za šedou myš. Moc příležitostí k tomu, aby vynikla její ženská krása, jí scenáristky nedávají. Když se ale ocitne před fotoaparátem, je z ní úplně někdo jiný. Půvab, charisma a ženské kouzlo této sympatické mamince dvou dcer rozhodně nechybí.

Policistka Naďa Hamplová nedá bez džínů a vojenské bundy ani ránu, o to víc se herečka Kristýna Badinková Nováková může rozzářit před fotoaparátem Lucie Robinson, která s herečkou nafotila titulní stranu časopisu Glanc. Přestože je herečka zvyklá na kamery a šrumec kolem, focení nepatří k její oblíbené disciplíně. „Je to pro mě taková nutnost, která patří k herecké profesi. Moje oblíbená činnost to moc není. Před foťákem musíte být sami za sebe, nemůžete se schovat za žádnou postavu.“

A i když herečka nevypadá, že by byla příliš dravá, opak je pravdou. „Jsem ve znamení býka, což by asi moc lidí neřeklo. Když ale o něco jde, tak se dokážu vzepřít a jdu si za svým,“ prozrazuje seriálová policistka, která se k natáčení TEMNÉHO KRAJE vrátila po roce a půl.

S Kristýnou jsme pro vás připravili rozhovor. Podívejte se, co Naďu čeká a jak ji vidí její představitelka?

Žena mezi partou chlapů Naďa Hamplová

„Bylo to docela dlouhé, tak jsem trochu zapomněla, jaká ta Naďa je. Role by mohla svádět k tomu, že to bude drsná policistka, ale ona taková vůbec není. Režisérka Jitka Bártů mě neustále popostrkovala do té zasmušilé Nadi. Zkrátka chvilku trvalo, než jsme se s Naďou zase našly.“

Těšte se!

Nezapomeňte se podívat do naší fotogalerie.

Seriál TEMNÝ KRAJ pokračuje dalšími příběhy už od soboty 31. 8. od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.