Nejnapínavější scéna z TEMNÉHO KRAJE: Petr s nožem pod krkem, ale k zemi padá Egon

Věrný pes Egon se rozhodl bránit život svého pána Petra Kraje. Tohle si žádný divák seriálu Temný kraj vidět nepřál!

V Temném kraji se v sobotu večer uzavřel další kriminální případ. Už můžeme prozradit, že herec Zbyněk Fric v něm dokonale sehrál roli vraha. Pod jeho rukama skončilo několik lidí. Na mále měl nejen Petr Kraj, ale tentokrát i jeho věrný pes Egon!

Dívejte se na další premiérový díl krimiseriálu Temný kraj v sobotu 23. 11. ve 20.15 na Primě, nebo si ho pusťte už nyní v předpremiéře online:

Všechny díly Temného kraje si můžete přehrát online.

Vrah se pokusil zabít i nejlepšího parťáka Petra Kraje – psa Egona. Ten totiž svého pánička ve rvačce brání zuby drápy. V souboji mezi Petrem a vrahem (Lukášem Vaculíkem a Zbyňkem Fricem) se Egon hrdině vrhne bránit svého pána a naskočil při tom pachateli rovnou na čepel.

VIDEO. Podívejte se na nejdojemnější okamžik z Temného kraje:

„Tahle scéna pro mě byla velký oříšek, protože sám jsem měl zlatého retrívra Barona patnáct let. Bylo to pro mě hodně nepříjemné,“ přiznává herec Lukáš Vaculík, který v seriálu okusil pořádnou rvačku, při které došlo i ke střelbě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.