Seriály a filmy

13. září 2019 19:00

Jana Mrákotová

Petr Kraj dostane varování ze záhrobí!

Kolem mrtvého Ulricha začíná být pěkně rušno. Blahout je sice mrtvý, ale nevzdává se ani po smrti. Věděl, že se smyčka kolem něj stahuje a rozhodl se nic nepodcenit. Naopak – vše důkladně připravil!

V dalším premiérovém díle seriálu TEMNÝ KRAJ se otevírá případ sériového vraha, který má spadeno na naivní dívenky. V lese nedaleko chatové osady se najde znásilněná a zavražděná dívka. Tradiční Svatomartinská hostina a především únos dcery bohatého podnikatele přivádí vyšetřovatele z Prahy na venkov. V lese opředeném pověstmi nastražuje pasti pytlák a drzá stopařka vyráží na sběr lysohlávek.

Nenechte si ujít další příběh TEMNÉHO KRAJE

Petr Kraj přijímá nabídku na šéfování v Praze, ale potřebuje zpátky řidičák. Zároveň ho trápí Egonova epilepsie. Projevují se i následky jeho vlastní nemoci - nespavost a tinnitus. Rušno je také kolem spisu Ulricha. Někdo ho ukradne a on se posléze ocitne u Petra Kraje, kterého Blahoutovo pátrání zaujme. Ke spisu je připojen také Blahoutův osobní vzkaz. Chce po Petrovi, aby v pátrání pokračoval a vše dotáhl do zdárného konce. Petra také zoufale nabádá, aby nikomu nevěřil. Tento zoufalý apel vám přinášíme již nyní ve videu!

Nikomu nevěřte, Petře Kraji!

Další díl seriálu TEMNÝ KRAJ uvidíte již v sobotu 14. 9. ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.