Seriály a filmy

25. září 2019 11:35

Jana Mrákotová

Předvánoční překvapení Marie Kořenové

Jednou z nových postav seriálu TEMNÝ KRAJ je Marie Kořenová, manželka šéfa krajské policie Rosti Kořena. Na rozdíl od arogantního, přezíravého a povýšeného Rosti je Marie jeho pravý opak. Je trpělivá, chápavá, doslova všeobjímající. Právě ona se ale dočká v dalším díle seriálu TEMNÝ KRAJ nemilého překvapení.

TEMNÝ KRAJ pokračuje dalším případem. Tentokrát se vše odehrává v době adventu. Šílený vrah v masce čerta vystřílí část jedné rodiny. Rosťa Kořen případ přehrává na Petra Kraje. A zdá se, že se nudit Rosťa nebude ani v soukromí. Co má ve skutečnosti s Naďou Hamplovou? Ví o něm jeho nejbližší opravdu vše, jeho ženu Marii nevyjímaje?

Marie Kořenová je prototyp ideální manželky. Právě na ni určitě platí tvrzení, že za každým úspěšným mužem stojí ta správná žena. Marie je vlastně dokonalý servisman. Obětavě se stará o rodinu, kterou kromě Rosti tvoří ještě jejich syn Patrik, kterému říkají Junior. Stojí vždy v pozadí, trpělivě snáší výlevy svého muže. Je náležitě reprezentativní. I ona má ale svá skrytá tajemství. Co ji například spojuje s Petrem Krajem?

Marie je svému manželovi oddaná. Rozhodla se, že bude vytvářet dokonalé zázemí tak, aby Rosťa mohl budovat kariéru. Role mají zdá se opravdu rozdělené, Marie působí, že je absolutně spokojená. Marii hraje Markéta Hrubešová. Jak svoji roli vidí přímo ona a jaké bylo celé natáčení?

"Jsme taková rozvětvená rodina," říká o Marii Markéta Hrubešová

Je tomu tak do momentu, než najde v kapse svého manžela lístky na adventní koncert. Doba Vánoc je emotivní a jsou určitě dárky, které milující žena od svého protějšku nechce. Podívejte se sami na ukázku. Nemalou roli v celé situaci hraje Naďa Hamplová!

Šéf mne vzal sebou

Další díl seriálu TEMNÝ KRAJ uvidíte již v sobotu 28. 9. ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky Petr Kraj seriál

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.