Případ Hříšníci a další díly z Temného Kraje jsou nyní online na Prima PLAY

TEMNÝ KRAJ (6) - Hříšníci 2/2

V oblíbeném krimiseriálu Temný Kraj se v neděli uzavřelo vyšetřování dalšího případu. Pusťte si ho kdykoliv celý na webu Prima PLAY hned v úvodu.

Našli jste i v tomto případu podobnost s případem některého ze skutečných vrahů? Přečtěte si o vraždících vyznavačích Satana v článku níže. Ostatní pravdivé příběhy najdete v našem speciálu zaměřeném na sériové vrahy.

O co šlo v nedělní epizodě Temného Kraje?

Petr Kraj je spolu s kolegy z oddělení vražd a s policisty z okresního oddělení na stopě maskovanému pachateli sériových vražd.

I přes svůj vážný zdravotní stav a nemilosrdně utíkající čas má Petr kupodivu po dlouhé době pocit, že začal konečně naplno žít.

Pátrání po vrahovi a jeho zdánlivě nesouvisející výběr obětí kriminalisty zavádí ke starému případu hudebníka, kdysi souzeného za vraždu.

Vyšetřování postupně odhaluje, jak tenká hranice může být mezi vírou a zvrhlým fanatismem podníceným labilní psychikou a zhrzeným nepochopením.

Další případ nepropásněte zase v neděli ve 20.15 na Primě v seriálu Temný Kraj.

Tady je skutečný případ sériových vrahů manželů Stodolových. Podobný je druhému uzavřenému případu z Temného Kraje – Loupežníci. Ten je teď online TADY.

Tento vrah inspiroval autorky seriálu k napsání odvysílaného prvního případu – Čarodějnice, který si celý můžete pustit online na Prima PLAY ZDE.

(schneidy)