Seriály a filmy

18. října 2019 18:52

Jana Mrákotová

Rosťa Kořen ztrácí půdu pod nohama. Naďa Hamplová se ale stáhnout nemíní.

Petr Kraj už je zase jako doma v Praze, kde už úřaduje jako nový šéf mordparty. Břeh ale neopustil, dál žije na faře. V Praze pokračuje ve vyšetřování dalších vražd –postupně se nalézají kusy lidských těl. Stopy vedou do astronomického ústavu.

Nový šéf mordparty Petr Kraj pracuje s kolegy v Praze na případě nalezených kusů lidských těl, který budí zájem senzacechtivých médií. Krvavá stopa po pohřešované investigativní novinářce, která pátrala na vlastní pěst, vede na pitevnu a také do astronomického ústavu. Právě tam se čachruje s financemi na vědecký výzkum. Na venkově slídí kolem nádraží podivín s kozí bradkou a brutálně ubitá výpravčí není jeho poslední oběť. Do všeho se dál motá novinářka Sabina a Petru Krajovi někdy pěkně zatopí. Podívejte se na ukázku.

Na okresním oddělení vládne napětí a kdo má pod ušankou, tomu nikdy neujede vlak! Na faře se zjeví nečekaná dámská návštěva s démonem alkoholu v patách a opuštěný Egon se zatoulá. Vztahy mezi Rosťou a Naďou jsou čím dál napjatější. Rosťa ztrácí pevnou půdu pod nohama, začne Nadě nepokrytě vyhrožovat. Ta se ale přestává bát a dá to Rosťovi dost rázně najevo. Můžete se podívat exkluzivně již nyní!

Opovaž se ceknout!

Další díl seriálu TEMNÝ KRAJ uvidíte již v sobotu 19. 10. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.