Sadistický šílenec rozehraje v sobotním premiérovém Temném kraji hru na smrt

Když se z ochránce stane šílenec, je potřeba pomoc odborníka. Dívejte se v sobotu ve 20.15 na Primě na další případ pro Petra Kraje a jeho mordpartu.

Nový šéf mordparty Petr Kraj je v Praze zavalený prací, zatímco Bach si užívá volno u něj na faře a přemýšlí nad záhadou ztraceného auta Petrova strýce.

Jedno vodítko má přímo před očima. Nabouraný vůz zkorumpovaného dopraváka z okresu a kameny s keltskými runami figurují jak v případě zastřeleného řidiče na venkově tak ve vraždě nočního hlídače v Praze.

Podívejte se na upoutávku k dalšímu případu seriálu Temný kraj:

Sněženky kvetou a sníh pomalu taje, ale na okresním oddělení přituhuje. Sehraná dvojice zločinců uniká spravedlnosti a o jejich další oběti rozhoduje krutá sázka. Žádný plán, jen náhoda, která je pro oběť osudovou. Mordpartu čeká v sobotu i tento nový případ. Odhalí, pro koho jsou vraždy jen hec a zábava?

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Naďa Hamplová odešla od policie. Takovou rychlost ovšem nikdo z jejích kolegů nečekal. Co má teď v plánu?

Vránův návrat z vězení vyvolá nové otázky k stále nedořešené vraždě Ulricha. Byl sice tenktát skoro na mol, ale možná se rovzpomene na důležité detaily. Budete překvapeni, kdo v pátrání na vlastní pěst stane tváří v tvář sériovému vrahovi!

Dívejte se na otevření dalšího detektivního případu v seriálu Temný kraj v sobotu ve 20.15 na Primě, nebo si ho pusťte už nyní v předpremiéře online:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.