Sadistický šílenec rozehraje v sobotním premiérovém Temném kraji hru na smrt

Když se z ochránce stane šílenec, je potřeba pomoc odborníka. Dívejte se v sobotu ve 20.15 na Primě na další případ pro Petra Kraje a jeho mordpartu.

Nový šéf mordparty Petr Kraj je v Praze zavalený prací, zatímco Bach si užívá volno u něj na faře a přemýšlí nad záhadou ztraceného auta Petrova strýce.

Jedno vodítko má přímo před očima. Nabouraný vůz zkorumpovaného dopraváka z okresu a kameny s keltskými runami figurují jak v případě zastřeleného řidiče na venkově tak ve vraždě nočního hlídače v Praze.

Podívejte se na upoutávku k dalšímu případu seriálu Temný kraj:

Sněženky kvetou a sníh pomalu taje, ale na okresním oddělení přituhuje. Sehraná dvojice zločinců uniká spravedlnosti a o jejich další oběti rozhoduje krutá sázka. Žádný plán, jen náhoda, která je pro oběť osudovou. Mordpartu čeká v sobotu i tento nový případ. Odhalí, pro koho jsou vraždy jen hec a zábava?

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Naďa Hamplová odešla od policie. Takovou rychlost ovšem nikdo z jejích kolegů nečekal. Co má teď v plánu?

Vránův návrat z vězení vyvolá nové otázky k stále nedořešené vraždě Ulricha. Byl sice tenktát skoro na mol, ale možná se rovzpomene na důležité detaily. Budete překvapeni, kdo v pátrání na vlastní pěst stane tváří v tvář sériovému vrahovi!

Dívejte se na otevření dalšího detektivního případu v seriálu Temný kraj v sobotu ve 20.15 na Primě, nebo si ho pusťte už nyní v předpremiéře online:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.