Seriály a filmy

19. září 2019 12:26

Jana Mrákotová

Sériový vrah Justl z TEMNÉHO KRAJE opět na scéně

Jednou z výrazných postav seriálu TEMNÝ KRAJ je vyšinutý sériový vrah Roman Justl, který si udělal zálusk na Petra Kraje. O sériového vraha, který sedí ve vězení, v podání Igora Bareše nepřichází diváci ani v druhé sérii, kde se tento psychopat a dokonalý manipulátor opět vrací na scénu! A je úplně jedno, že sedí za mřížemi. Jeho čas právě přichází!

V dalším díle na scénu vstupuje opět postava odsouzeného sériového vraha Romana Justla, kterého hraje skvělý Igor Bareš. Podívejte se na ukázku.

Jde z něj mrazení, stejně jako z místa, kde tenhle vrah posedlý Petrem Krajem sedí. „Přiznám se, že jsem nepředpokládal, že moje postava bude mít pokračování i v další sérii. Byl jsem mile překvapený, když mi z produkce zavolali, protože ta postava Romana Justla byla odsouzená a uvězněná,“ nepopírá herec Igor Bareš překvapení ze svého obsazení. „Sestry Bártů napsaly takovou postavu, která připomíná Anthony Hopkinse a jeho Hannibala Lectera v Mlčení jehňátek, a to mě velmi potěšilo, protože mám Anthonyho velmi rád. Jsem postava, která má schopnost ovlivňovat dětí i na svobodě, a to sám sedí za mřížemi, to mě baví,“ poodhaluje herec děj seriálu a je rád za tak neobvyklou postavu. „Cestu jsem si k ní hledal skrze text a režijní vedení Jitky Bártů. To šlo ruku v ruce. Ten cíl byl jasný a doufám, že jsme nezabloudili. Ony ty vyšinuté postavy se hrají snáz a člověk většinou při jejich hraní najde něco, co v sobě má, o čem třeba nevěděl. Ti kladní hrdinové nejsou vděčná úloha.“

Do vězení se Igor Bareš díky Temnému kraji nedostal, všechny scény se natáčely v kancelářích, které byly upravené pro natáčení. Na výslech a návštěvu tak mohli jen policista Lukáš Vaculík a psycholog Saša Rašilov a s oběma herci byla spolupráce radostná. „Oba pánové jsou naprosto profesionální a spolupráce je stoprocentně kladná, nemám vůbec výhrady. Rád se setkávám s lidmi takových zvučných jmen, jako je pan Lukáš Vaculík a pan Saša Rašilov.“ A právě z rozhovoru se Sašou Rašilovem neboli policejním psychologem Steinerem vám přinášíme ukázku.

Kde je Blahout?

Další díl seriálu TEMNÝ KRAJ uvidíte již v sobotu 21. 9. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.