Slavný český seriál Temný Kraj začíná případem Čarodějnice. V sobotu na Primě

Kvůli mimořádným opatřením měníme od 20. března plánované programové schéma. Už v sobotu se tak můžete na Primě těšit na 1. díl kriminální minisérie Temný Kraj v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem, váženým expertem na sériové vrahy.

Dosavadní život ostříleného kriminalisty Petra Kraje nečekaně nabere úplně jiný směr. Po šokujícím verdiktu lékaře a když v lese najde opuštěného zraněného psa. Zároveň přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které připomínají tajemnou pověst o čarodějnici.

Potvrdí se Petrovo podezření, že jde o sériové vraždy? Najde společnou řeč se svéráznou trojicí okresních policajtů, kteří s vyšetřováním vražd nemají zkušenosti?

Podívejte se na televizní upoutávku k 1. dílu seriálu Temný Kraj:

Petr Kraj je samorost, říká o roli Lukáš Vaculík

"Celý život na kriminálce vyšetřoval sériové vraždy, pak se mu přihodí zdravotní problém a on přesídlí na venkov, kde se uvolní od všeho spěchu a shonu. Uvědomí si, že práce není alfou a omegou života, a to se myslím, týká každého z nás. A vždycky si to uvědomíme ve chvíli, kdy nastane nějaký problém. Tak je to v životě ať se zdravím, nebo ženami, až když člověk něco ztrácí, tak si uvědomí, že mu na tom záleželo nebo že to měl rád," představuje Lukáš Vaculík hlavní postavu Temného Kraje.

V příběhu Petr získá čtyřnohého parťáka, psa Egona. A i když se na začátku tváří, že se vlastně moc nemusejí, tak k sobě přilnou.

Více uvidíte v 1. dílu seriálu Temný kraj v sobotu ve 20.15 na Primě.

SLEDUJTE TAKÉ náš speciál, zaměřený na skutečné lidské zrůdy – sériové vrahy. Právě příběhy několika z nich se volně inspirovaly autorky seriálu.

Podívejte se také na VIDEU níže, co o seriálu prozradila Tereza Kostková. Herečku v seriálu uvidíte v roli majitelky venkovské veterinární ambulance:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.