Seriály a filmy

31. srpna 2019 06:00

Jana Mrákotová

TEMNÝ KRAJ II: Rybník vydá své děsivé tajemství již dnes večer!

Další případy seriálu TEMNÝ KRAJ se rozbíhají. Petr Kraj se vrací a spolu s ním i ostatní policisté v čele s Naďou Hamplovou. Sledujte Primu v sobotu 31. 8. ve 20.15.

Okresní policejní stanice vedená Naďou Hamplovou přišla o jednoho člena – Vojtu Coufala, který povýšil. Odešel na vraždy do Prahy. Naďa zůstala na oddělení s Pepou Slámou. Personální vítr ale fouká i v Praze. Odborník na sériové vraždy Petr Kraj a jeho pes Egon se natrvalo zabydleli na malebné faře v Břehu, a tak Petra lanaření do Prahy na místo šéfa mordpart zaskočí. Navíc začal vyšetřovat nový případ, ke kterému na venkově došlo. Rybník vydal své děsivé tajemství – auto bez řidiče. Najde se i mrtvola muže svázaného do kozelce. A nebude to mrtvola jediná. Kde se vrah skrývá? Stopy vedou na venkov do mlýna, kde podle legendy žije krvelačný hastrman, a jehož majitel se pohřešuje.

Nenechte si ujít ukázku z premiérového dílu!

Na Petra je zároveň vyvíjený tlak ze strany krajského vyšetřovatele Blahouta v souvislosti s případem vraždy, kde právě on figuroval jako svědek. Na scénu vstupuje ambiciózní krajský policejní ředitel Rosťa Kořen, kterého Petr zná z minulosti, jak se rychle ukazuje. A rozhodně nejde o žádného mírumilovného beránka, jak můžete vidět již nyní ve videu.

Se mnou to sekne!

Nové případy seriálu TEMNÝ KRAJ se začnou na Primě vyšetřovat v sobotu 31. 8. ve 20.15!

I v případech II. série najdete podobnost s případem některého ze skutečných vrahů. Sledujte také náš speciál zaměřený na lidské zrůdy a sériové vrahy a dozvíte se více.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.