TEMNÝ KRAJ ohrožuje uspávačka. Pohádky pro klidný spánek od ní nečekejte

Obětí, které nejdříve někdo omámí prášky a následně udusí igelitovým pytlem je v kraji nápadně více. V seriálu TEMNÝ KRAJ začínají v sobotu vyšetřovat nový mrazivý případ.

V Temném kraji se v sobotu večer otevírá nový kriminální případ. S ním také oblíbená krimisérie míří do finále.

Podívejte se na televizní upoutávku a těšte se na sobotu:

Připomeňme, že v uplynulém díle se vrah pokusil zabít nejlepšího parťáka Petra Kraje – psa Egona. Ten svého pánička bránil ve rvačce zuby drápy. V souboji mezi Petrem a vrahem (Lukášem Vaculíkem a Zbyňkem Fricem) se Egon hrdině vrhne bránit svého pána a naskočil při tom pachateli rovnou na čepel. Petr neváhal tasit pistoli a vraha střelit. Za to je však potrestán a postaven mimo službu.

Postavení mimo službu Petrovi ale nebrání v konfrontaci Rosťi Kořena se svým podezření na vraha Ulricha. Dozví se však, že Rosťa celou dobu nekryje sebe, ale někoho ze své rodiny, který je Petrovi víc než blízký...

Bestie s igelitovým pytlem

Na bizarní loupežné vraždě muže udušeného igelitovým pytlem se na okrese schází trojice bývalých kolegů kriminalistů.

Coufal přichází s nabídkou kvalitního vyšetření vraždy. On je přece na vraždy specialista:

Podívejte se na ukázku ze sobotního dílu:

V Praze řeší sériové vraždy cizinců a nebezpečnou uspávačku a stopy míří k motorestu, kam se na kafe a víno sjíždějí motorkáři a podivné existence. Venkov žije pálením čarodějnic a podřezanou májkou a v lese řádí šílenec s motorovou pilou. Ukradené obrazy i pták v kleci vedou k chamtivé vražedkyni.

Exkluzivní ukázka - V Kraji řádí uspávačka mužů:

Dívejte se na další premiérový díl krimiseriálu Temný kraj v sobotu 23. 11. ve 20.15 na Primě, nebo si ho pusťte už nyní v předpremiéře online:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.