TEMNÝ KRAJ ohrožuje uspávačka. Pohádky pro klidný spánek od ní nečekejte

Obětí, které nejdříve někdo omámí prášky a následně udusí igelitovým pytlem je v kraji nápadně více. V seriálu TEMNÝ KRAJ začínají v sobotu vyšetřovat nový mrazivý případ.

V Temném kraji se v sobotu večer otevírá nový kriminální případ. S ním také oblíbená krimisérie míří do finále.

Podívejte se na televizní upoutávku a těšte se na sobotu:

Připomeňme, že v uplynulém díle se vrah pokusil zabít nejlepšího parťáka Petra Kraje – psa Egona. Ten svého pánička bránil ve rvačce zuby drápy. V souboji mezi Petrem a vrahem (Lukášem Vaculíkem a Zbyňkem Fricem) se Egon hrdině vrhne bránit svého pána a naskočil při tom pachateli rovnou na čepel. Petr neváhal tasit pistoli a vraha střelit. Za to je však potrestán a postaven mimo službu.

Postavení mimo službu Petrovi ale nebrání v konfrontaci Rosťi Kořena se svým podezření na vraha Ulricha. Dozví se však, že Rosťa celou dobu nekryje sebe, ale někoho ze své rodiny, který je Petrovi víc než blízký...

Bestie s igelitovým pytlem

Na bizarní loupežné vraždě muže udušeného igelitovým pytlem se na okrese schází trojice bývalých kolegů kriminalistů.

Coufal přichází s nabídkou kvalitního vyšetření vraždy. On je přece na vraždy specialista:

Podívejte se na ukázku ze sobotního dílu:

V Praze řeší sériové vraždy cizinců a nebezpečnou uspávačku a stopy míří k motorestu, kam se na kafe a víno sjíždějí motorkáři a podivné existence. Venkov žije pálením čarodějnic a podřezanou májkou a v lese řádí šílenec s motorovou pilou. Ukradené obrazy i pták v kleci vedou k chamtivé vražedkyni.

Exkluzivní ukázka - V Kraji řádí uspávačka mužů:

Dívejte se na další premiérový díl krimiseriálu Temný kraj v sobotu 23. 11. ve 20.15 na Primě, nebo si ho pusťte už nyní v předpremiéře online:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.