TEMNÝ KRAJ ovládne myslivecká sezóna a hon na lidi!

Spory kolem pozemků mysliveckého spolku a jedné vychytralé baronky připomínají v podzimním období honů starodávnou pověst o čertech. Skutečné peklo však nastává, když v lesích začne řádit tajemný střelec. Místo zvěře štve ale lidi! Nenechte si v sobotu na Primě uniknout začátek nového případu v seriálu Temný Kraj!

Petr Kraj si po boku psa Egona začíná zvykat na poklid venkova a změna života mu vzhledem k jeho nejisté budoucnosti vyhovuje. Nezdá se, že by na ní chtěl něco měnit. Navíc mu rozhodně není lhostejná veterinářka Tereza.

Začátek nového případu v seriálu Temný Kraj nepropásněte v sobotu ve 20.15 na Primě.

Série "lesních" vražd opět propojí kriminalisty z okresu s Prahou a do vyšetřování se i přes svůj zdravotní stav zapojí také Petr. Jednou z hlavních podezřelých je vychytralá baronka Trachtová, kterou skvěle ztvárnila Dana Morávková.

Své napínavé pokračování bude mít v sobotu i znovunalezení ztraceného armádního psa. Jak se Petr zachová, když si pro Egona přijde jeho právoplatný majitel?

S takovým majitelem se to "adopci" psa bojuje hodně obtížně. Pusťte si nemilé setkání na videu:

Případ je inspirovaný skutečností!

Stejně jako v seriálu, smrt číhala na oběti v lese!

Viktor Kalivoda, jeden z nejpodivnějších vrahů v historii novodobé kriminalistiky. V roce 2005 zavraždil tři lidi. První oběti Kalivody byli manželé Ludvíkovi, ti se vydali do lesa pro dřevo. Kalivoda je ale chladnokrevně odpravil zastřelením na lesní cestě u Nedvědice na Brněnsku. Jen den před vraždou si jeho strnulou tvář prohlédla místní cukrářka.

„Objednal si kávu, viděl, že si pánové objednali také štrúdl, tak si dal také a celou dobu seděl a koukal. Nepřišel nám podezřelej, akorát byl nesympatickej, krajně nesympatickej,“ vzpomíná Emílie Zelená, majitelka cukrárny v Nedvědici.

O tři dny později na Kladensku a opět v lese zavraždil Kalivoda legálně drženou zbraní muže, který chodil do lesa fotografovat. Na tělo upozornil jeho pes.

Dostal doživotí. V roce 2010 spáchal ve vězení sebevraždu.

Více faktů o lesním vrahovi s IQ 130 si přečtěte v podrobném článku níže.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.