TEMNÝ KRAJ ovládne myslivecká sezóna a hon na lidi!

Spory kolem pozemků mysliveckého spolku a jedné vychytralé baronky připomínají v podzimním období honů starodávnou pověst o čertech. Skutečné peklo však nastává, když v lesích začne řádit tajemný střelec. Místo zvěře štve ale lidi! Nenechte si v sobotu na Primě uniknout začátek nového případu v seriálu Temný Kraj!

Petr Kraj si po boku psa Egona začíná zvykat na poklid venkova a změna života mu vzhledem k jeho nejisté budoucnosti vyhovuje. Nezdá se, že by na ní chtěl něco měnit. Navíc mu rozhodně není lhostejná veterinářka Tereza.

Začátek nového případu v seriálu Temný Kraj nepropásněte v sobotu ve 20.15 na Primě.

Série "lesních" vražd opět propojí kriminalisty z okresu s Prahou a do vyšetřování se i přes svůj zdravotní stav zapojí také Petr. Jednou z hlavních podezřelých je vychytralá baronka Trachtová, kterou skvěle ztvárnila Dana Morávková.

Své napínavé pokračování bude mít v sobotu i znovunalezení ztraceného armádního psa. Jak se Petr zachová, když si pro Egona přijde jeho právoplatný majitel?

S takovým majitelem se to "adopci" psa bojuje hodně obtížně. Pusťte si nemilé setkání na videu:

Případ je inspirovaný skutečností!

Stejně jako v seriálu, smrt číhala na oběti v lese!

Viktor Kalivoda, jeden z nejpodivnějších vrahů v historii novodobé kriminalistiky. V roce 2005 zavraždil tři lidi. První oběti Kalivody byli manželé Ludvíkovi, ti se vydali do lesa pro dřevo. Kalivoda je ale chladnokrevně odpravil zastřelením na lesní cestě u Nedvědice na Brněnsku. Jen den před vraždou si jeho strnulou tvář prohlédla místní cukrářka.

„Objednal si kávu, viděl, že si pánové objednali také štrúdl, tak si dal také a celou dobu seděl a koukal. Nepřišel nám podezřelej, akorát byl nesympatickej, krajně nesympatickej,“ vzpomíná Emílie Zelená, majitelka cukrárny v Nedvědici.

O tři dny později na Kladensku a opět v lese zavraždil Kalivoda legálně drženou zbraní muže, který chodil do lesa fotografovat. Na tělo upozornil jeho pes.

Dostal doživotí. V roce 2010 spáchal ve vězení sebevraždu.

Více faktů o lesním vrahovi s IQ 130 si přečtěte v podrobném článku níže.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.