Temný kraj pokračuje: Rosťa Kořen si koleduje o pořádný malér

Vraždy opředené keltskou historií zaměstnávají tým Petra Kraje čím dál víc. Chlapci z kriminálky mají další výjezd. Tentokrát směřují k dvojnásobné vraždě u keltského kříže opředeného pověstmi. A Rosťa Kořen se začíná zaplétat do vlastních lží.

Vyšetřování v seriálu Temný kraj vede kriminalisty do psychiatrické léčebny, tlak psychopatů se stále stupňuje a k podezřelému léčiteli vede cesta skrze tajemné runy.

Petrova nová parťačka Naďa Hamplová v případu Ulricha tuší zradu. Přání se nikdy neplní tak, jak chceme, a svou šílenou hru rozehrává i zločinec Justl, který ví, kdo jsou hledaní vrazi. O čí život si střihnou bezcitní pachatelé a co skrývá tajemný notýsek?

Podívejte se na televizní upoutávku:

Rosťa Kořen začíná mít další velký problém. Obyčejná otrava jídlem může totiž odhalit víc než jen další nevěru. Podezřívavá začíná být nejen jeho jinak velmi tolerantní žena Marie. Červíček pochybnosti začíná vrtat hlavou i Pepovi Slámovi.

Podívejte se na exkluzivní ukázku toho, že Rosťa opravdu věrný být neumí. Už mu asi tak blbě není:

Dívejte se na uzavření dalšího detektivního případu v seriálu Temný kraj v sobotu 2. 11. ve 20.15 na Primě, nebo si ho pusťte už nyní v předpremiéře online:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.