Seriály a filmy

6. září 2019 18:36

Jana Mrákotová

TEMNÝ KRAJ: Šílený vrah řádí v kraji dál! Kdo to ale je?!

Již v sobotu večer odhalí Petr Kraj a jeho kolegové, kdo je vrahem, který nechává své oběti nejprve záhadně zmizet, aby se potom našly svázané do kozelce… Nenechte si ujít rozuzlení premiérového případu oblíbeného seriálu TEMNÝ KRAJ!

Kriminalista Petr Kraj má za sebou jedno nepříjemné setkání - za dramatických okolností potkává bývalého kolegu, šéfa krajské kriminálky Rosťu Kořena. Obětí masového vraha na venkově přibývá. Nález další mrtvoly v mlýně, svědectví sousedů a zásnubní prsten, navedou vyšetřovatele správným směrem.

Sledujte také náš speciál zaměřený na skutečné lidské zrůdy a sériové vrahy a po uzavření každého případu se o reálném případu a pachateli dozvíte více.

Podívejte se na malou ochutnávku ze soboty:

Smyčka se pomalu stahuje a nenápadný sériový vrah znovu útočí.

Veterinářce Tereze půjde dokonce o život, a to v momentě, kdy téměř fušuje do řemesla právě Petrovi. Je to ale Kraj, kdo může za pomoci kolegů z okresu a svého psa Egona včas odhalit nebezpečného pachatele. Ve videu se podívejte na Terezu a její pátrání! Na co asi narazí při běžné návštěvě farmy s prasaty. A není další obětí právě její majitel?

Jste v pořádku?

Možných pachatelů je celá řada. Kdo je ale tím skutečným?

Starý Hampl, který by rád pomohl své dceři Nadě s její neutěšenou finanční situací? Manželka lichváře Jaruna, která by si ráda žila na vysoké noze, a nebo právě podivínský Duba?

Pravdu se dozvíte již v sobotu, ale tipovat můžete již nyní!

Sledujte TEMNÝ KRAJ v sobotu 7. 9. ve 21.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.