Seriály a filmy

10. října 2019 08:59

Jana Mrákotová

V TEMNÉM KRAJI řádí démon s bradkou

Petr Kraj nastupuje v Praze jako nový šéf mordparty. Jeho první případ budí zájem médií, klid ale nebude mít Petr ani doma. I tady se otevírá případ, u kterého se chtě nechtě potká s Rosťou Kořenem.

S pražskými kolegy pracuje Petr na případu nalezených kusů lidských těl. Žádná z nalezených končetin nepochází ze stejného těla, což výrazně komplikuje vyšetřování. Na okresním oddělení zatím řeší brutálně zavražděnou výpravčí a kolem slídí podivín s kozí bradkou. Stane se jeho další obětí investigativní novinářka, která přijíždí vyřešit zmizení své kolegyně? Krvavá stopa vede do astronomického ústavu, kde se podivně manipuluje s financemi na výzkum. Podívejte se na ukázku z porady Petrova týmu.

Kdo se mstí?

Na venkově vládne napětí. Nedořešený případ Ulricha stále pronásleduje Petra i Naďu a jejího otce. Kdo se koho snaží chránit? Křivda je sice napravena, ale pravda stále čeká na odhalení. Pepa musí bojovat s ambicemi své manželky a na faře se zjeví nečekaná dámská návštěva, která příliš nepotěší Terezu. Aby toho nebylo málo, opuštěný Egon se zatoulá.

Přinášíme vám ukázku z nového dílu

Další díl seriálu TEMNÝ KRAJ uvidíte již v sobotu 12. 10. ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky Petr Kraj seriál

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.