VIDEO: Sotva našel nového kamaráda do deště, už má o něho přijít. Vrátili byste ňufíka Egona armádě?

Temný Kraj (5): Egon patří armádě

V Temném Kraji se řeší nejen vraždy. Vyšetřovatel Petr Kraj čelí vážné nemoci a jedinou velkou oporou i parťákem, s nímž o zhoubném nádoru na mozku mluví zcela otevřeně, je chlupáč Egon. Pes s osobností, egem, který má svou hlavu a hlavně své velké tajemství. Právě to ale teď začíná vycházet najevo.

Před časem roztomilému mazlíkovi zachránil Petr život. Nejdřív si sice zbědovaného psa, kterého našel v tratolišti krve uprostřed lesa, nechat nechtěl. Když ale veterinářka Tereza nedala jinak a ošetřeného nalezence mu ve dveřích ordinace předala do péče, nevykašlal se na něj. Jak Petr Kraj k Egonovi přišel, si připomeňte v sestřihu níže.

Egon našel druhý domov

Teď je Egon doma na faře u Petra. Doma je už i u něho v posteli. Petr s ním po večerech promlouvá o svých případech i o své nemoci, na kterou je jinak kromě ošetřujícího lékaře zcela sám. Pejskaři jejich pevné pouto jistě chápou

Exkluzivní ukázka: Egon si Petra vždycky najde!

První "doma" u armády

Tenhle dojemný příběh má dobrý konec. Do momentu, než v nedělní epizodě Temného Kraje začali pátrat po Egonovi vojáci. Prý patří armádě! Vrátili byste jim ho?

Jak tohle dopadne? To uvidíme v dalších dílech seriálu Temný Kraj, který vysíláme každou neděli ve 20.15 na Primě.

(schneidy)

Sdílejte článek