Seriály a filmy

4. října 2019 10:37

Jana Mrákotová

Za vším hledej ženu? I v TEMNÉM KRAJI

Nesrovnalostí v případu Ulrich je čím dál víc. Jak moc je do celého případu vtažená Naďa Hamplová. A mrtvol kolem ruské vdovy také neubývá. Petr Kraj klidný předvánoční čas opravdu nezažívá.

Petr Kraj se čím dál víc zajímá o Ulrichův případ. Je mu jasné, že vše bylo jinak, než jak je prezentované. Vrtá mu hlavou, jak moc je do případu zapletená Naďa Hamplová, tahle tichá, nenápadná žena. O pomoc požádá proto psychologa Kryštofa Steinera, který v minulosti navíc s Naďou chodil. Co se Petr od Kryštofa dozví, se můžete podívat již nyní.

Petře, měl jsi pravdu

Pohoda nevládne ani kolem vyšetřování vražd kolem ruské vdovy. Naopak mrtvých přibývá. Rodinné tajnosti donutí obrátit směr vyšetřování na východ a zaměřit se důkladně na psychologii pachatele. Ženské intriky a přetvářka, zaryté mlčení a skrytá labilní psychika matou policii a zahušťují napětí předvánočního shonu. Zdá se, že vraždí žena. Petr a jeho kolegové musí rychle oprášit ruštinu a jednat dřív, než dojde k další tragédii.

Čí slabina povede k vrahovi? A vraždí žena? Podívejte se.

Další díl seriálu TEMNÝ KRAJ uvidíte již v sobotu 5. 10. ve 20.15.

Sledujte také náš speciál zaměřený na lidské zrůdy, sériové vrahy a masové vrahy, a dozvíte se více.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.