Seriály a filmy

12. listopadu 2013 08:00

Petra Kloidová

Hvězda Teorie velkého třesku se vdala v přímém přenosu!

Kaley Cuoco jako jedna z mála dokáže přetrpět podivnosti nerdí smečky z Teorie velkého třesku. Zatímco v seriálu jako Penny emociálně tápe, v osobním životě se jí podařilo nevídané. Provdala se během televizní show!

Vykutálená komička Ellen Degeneres ji ve své show zpovídala o její nové lásce Ryanovi Sweetingovi. Ryan je jeden z úspěšných amerických tenistů. Kaley celý rozhovor zářila, na první pohled je spokojená a zamilovaná, přestože se s Ryanem zná teprve pár měsíců. Sama přiznala, že jejich první rande málem odpískala: "Byla jsem těsně po rozchodu a rozhodně jsem neměla náladu na to se s někým vídat. Naše společná kamarádka nás přemluvila," říká Kaley se zásnubním prstýnkem na levé ruce.

K rozvíjení jejich vztahu přispěl i fakt, že se Ryan jako profesionální tenista momentálně léčí z vážného zranění zad, takže Kaley zastávala roli sexy sestřičky. Fakt, že tato dvojice jde do všeho po hlavě, krásně nahrál Ellen Degeneres. Ellen je známá tím, že ráda překvapuje své hvězdné hosty. Takže na Kaley si připravila opravdovou lahůdku: oddala ji přímo v televizi!

Ryan, který byl samozřejmě u toho, se stačil akorát zeptat: "Není to legální, že ne?". Ellen Degeneres doteď tvrdí, že sňatek je platný!

Podívejte se na Peniny vdavky v televizní show tady:

Ještě před nedávnem způsobila seriálová hvězda poprask na sociálních sítích, když poslala tuto fotku na Instagram, kde vystupuje jako nevěsta. Nakonec se jednalo jen o natáčení jejího nového filmu.

Kaley Cuoco poslala tuto fotku na svůj instragram. Foto: instagram

Teorii velké třesku můžete vidět od pondělí do čtvrtka ve 21.20 na Prima Cool!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 6. 2024

Berani, dnes vám v hlavě může bzučet. Najednou se vám bude zdát, že se na vás upírá pozornost. Jste na jevišti a vaše mozkové schopnosti jsou testovány. Zvládnete tuto výzvu? Ať už jste připraveni, nebo ne, je to tady. Nezapomeňte na důležitost individuality. Nebuďte další replikou šitou na míru. Buďte sami sebou a myslete za sebe.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.