Celebrity

14. července 2023 09:00

redakce Prima Ženy

Tereza Balonová v září vydá nové album. Nyní zveřejnila první píseň

Letos 1. září vydá Tereza Balonová svoje druhé autorské album s názvem Lampiony. Po debutu Půlnoc (2021) připravila novinku, z které aktuálně představuje první píseň s názvem „Kdo jsme byli“. Tu doprovází videoklip.

Vynikající autorka, interpretka a kytaristka zůstává písničkářkou rozkročenou mezi žánry. Mladá, ale ve svých 22 letech dospělejší a v životní tvůrčí formě. Tu nemalou měrou podporuje originální hudební produkce Martina Ledviny.

„Tereza jako osobnost hudební scény, ve které najdete skvělou autorku, textařku, zpěvačku i instrumentalistku, u nás nemá obdoby,“ doplňuje Ledvina, který má za sebou spolupráci s předními českými interprety (David Stypka, Jelen, Debbi, Lenkou Dusilovou, Anetou Langerovu atd.)

Už první avizovaná píseň „Kdo jsme byli“ ukazuje umělecký posun Tereziny tvorby. Svůj oblíbený looper vyměnila za doprovodnou skupinu a tato změna jí evidentně prospěla. Jak ve studiové práci, tak při prezentaci na podiu. Její hudba dostala ještě více života.

„Vždy jsem si přála, aby nejen texty, ale i ve zvuk mých písniček odrážel pomyslnou realitu okolního světa. Života, který je kolem mě, a který momentálně žiju. Prostě současnost. Zvuky ulice, kavárny, klubů. Ale i ticho a intimitu přírody, kterou ráda vyhledávám. Myslím, že se nám to s Martinem Ledvinou podařilo," doplňuje talentovaná písničkářka.

Aktuálně Tereza Balonová předskakuje kapele Kryštof na jejich Zameckém tour, hraje vlastní koncerty se svoji kapelou a občas doprovází kapelu Jelen jako vokalistka.

Píseň „Kdo jsme byli“ je první ukázkou z připravovaného alba Terezy Balonové a naznačuje, že se máme na co těšit. To vychází 1. září u vydavatelství SinglTon.

Sdílejte článek
Štítky album hudební skupina song SinglTon s.r.o. Tereza Balonová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.