Herečka z Tisíce a jedné noci si ostříhala vlasy a změnila styl. Takhle ji neznáte!

Bergüzar Korel, kterou znáte jako Šeherezádu z turecké telenovely Tisíc a jedna noc, se už věkově a herecky od první klapky tureckého fenoménu výrazně posunula. Dnes ji můžete vidět jako krátkovlásku s kudrnami, které ji přidaly na osobní jiskře. Podívejte se na dnešní podobu hvězdy telenovely Tisíc a jedna noc.

Není žádným tajemstvím, že dva hlavní představitelé Šeherezády a Onura v turecké telenovel Tisíc a jedna noc se stali životními partnery i mimo televizní obrazovky. Ačkoliv je to už deset let, kdy klapla poslední klapka telenovely, oba dva herci patří mezi nejvlivnější turecké hvězd dnešní doby.

Herečka Bergüzar Korel sice před natáčením Tisíce a jedné noc už byla poměrně známá, ale role Šeherezády jí vystřelila vysloveně do nebe. Pro ni samotnou je role v telenovele Tisíc a jedna noc plná vzpomínek na to nejhorší, ale i nejkrásnější, co v životě zažila. Našla si zde totiž manžela a otce svého syna.

ZAMILOVANÉ MOMENTY HVĚZD Z TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC

Dlouhovlasá brunetka je už ale dávno pryč, dnes se díváte na šestatřicetiletou ženu a matku. Možná i kvůli nové roli se rozhodla vlasy ostříhat na krátko a nechat je přirozeně. Bývalou Šeherezádu tak uvidíte s kudrlinami a jiskrou v oku.

CO NEVÍTE O HVĚZDĚ TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC

Podívejte se na další fotografie z jejího života za posledních pár měsíců.

1)

2)

3)

4)

Sledujte Tisíc a jednu noc každý den v 18.00 na Prima LOVE.

TELENOVELU TISÍC A JEDNA NOC MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.