Proč nemají muži rádi chytré ženy, odpovídá hvězda telenovely Tisíc a jedna noc

Turecký herec Halit Ergenc, představitel prodnikatele Onura v telenovele Tisíc a jedna noc, má ve svých čtyřiceti už mnoho za sebou. Turecký módní časopis se ho zeptal, jak podle něj vypadá silná žena.

Turecký herec Halit Ergenc toho během života prožil mnoho zajímavého. Například nové začátky v Americe, kam odešel, aby vybudoval pěveckou kariéru. Ta se sice neodehrála, ale odehrál se nečekaný návrat do Turecka, kde kariéru znovu rozjel. Tentokrát ale hereckou, proto ho můžete sledovat i vy ve slavné telenovele Tisíc a jedna noc.

Tureckou telenovelu Tisíc a jedna noc můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 18. hodině nebo online v archivu iPrima.cz

Jaké jsou silné ženy podle hvězdy telenovely Tisíc a jedna noc?

Turecká mutace módního časopisu Elle udělala s hercem a manželem slavné Šeherezády rozhovor, kde se samozřejmě dostalo i na téma ženy. Otázka zněla jasně, jak podle herce vypadají dnes silné ženy.

"Chytrá žena je silná žena," odpověděl bryskně Halit Ergenc, jenž má doma už deset let manželku, s kterou se potkal právě při natáčení telenovely Tisíc a jedna noc.

Podle Ergence jsou chytré ženy zároveň silné ženy, jelikož se nenechají, lidově řečeno, opít rohlíkem. A muži se jich tak trochu bojí.

"Je snadnější mít ve svém okolí někoho, kdo nepokládá otázky. Inteligentní žena se ptá a má požadavky na svoje okolí. Například když jsem hrál ve Velkolepém století, taková situace byla v té době nemožná. V těchto dnech je situace úplně jiná. V mnoha zemích ženy zastávají nejvyšší managerské pozice. Autoritou je dnes chytrá žena. Inteligentní žena dělá to, čemu ona sama věří. Někdy, když zjistíte, že je nemožné změnit její názor, ustoupíte. To alespoň udělá chytrý muž," vysvětluje svůj postoj k ženám slavný herec.

6 POVOLÁNÍ, KTERÁ VYZKOUŠEL PŘEDSTAVITEL ONURA Z TISÍCE A JEDNÉ NOCI

Matka a babička jsou nejsilnější ženy v jeho okolí

Herec přiznal, že v jeho životě jsou dvě takové silné ženy. Jedna z nich je jeho babička z matčiny strany. "Ta je velice silná žena v tom, jak moc miluje. Její láska je jako příjemný vánek. Moje babička nikdy o nikom neřekla špatné slovo, nikdy nedrbala. Vždycky mluvila o ostatních jen v tom nejlepším," vzpomíná na babičku slavný herec. Druhou silnou osobností v jeho životě je jeho matka.

Vždyť i samotná cesta za ní v roce 2002 byla pro herce, jenž se na chvíli vrátil z Ameriky, zásadním milníkem života.

Představitel televizního Onura nevynechal ale ani svou manželku, herečku, která v telenovele Tisíc a jedna noc hraje Šeherezádu. Jaká podle něj jeho manželka a hvězda Turecka je?

JAK POPISUJE VLASTNÍ ŽENU HVĚZDA TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC?

PŘÍBĚH LÁSKY MEZI HERCI TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC NAJDETE TADY

Herce můžete sledovat každý den na Prima LOVE v telenovele Tisíc a jedna noc po 18. hodině.

SERIÁL TISÍC A JEDNA NOC MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

JAK SE ZMĚNILA MANŽELKA A HLAVNÍ HVĚZDA TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC? OSTŘÍHALA SI VLASY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.