10 years challenge: Herečku po deseti letech od natáčení Tisíce a jedné noci nepoznáte!

Televizní kanál Prima LOVE vysílal v roce 2018 jednu z nejslavnějších tureckých telenovel Tisíc a jedna noc. Poslední klapka telenovely padla před deseti lety. Jak se změnila hlavní hrdinka Šeherezáda, kterou si zahrála herečka Berguzar Korel? Tu byste dnes nepoznali...

Na Prima LOVE jste mohli sledovat pohádkový příběh přenesený do tvrdé reality jednadvacátého století. Pohádka stará tisíciletí ale neztratila svůj význam. Turecká telenovela Tisíc a jedna noc slavila úspěch nejen v Turecku, ale i po celém světě.

Herečka hrající krásnou Šeherezádu, která má těžce nemocného syna, na jehož léčbu nemá dostatek peněz, Berguzar Korel, se dostala do širšího povědomí turekcých diváků. Od té doby platí za jednu z největších tureckých hvězd, kterou novináři sledují na každém kroku.

5 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HEREČCE Z TISÍC A JEDNA NOC

S pozitivní stránkou slávy přišla samozřejmě i ta negativní, na kterou turecká hvězda nerada vzpomíná.

"První opravdu velké těžkosti v životě začaly právě po roce 2005. Bylo mi třiadvacet a stala jsem se známou ze dne na den díky telenovele Tisíc a jedna noc. Začala to být léta, kdy jsem nemohla vyjádřit sama sebe, protože jsem cítila, že se ke mne přistupuje nespravedlivě. Kritizovali moje hraní, jejich kritika vycházela každý den jako oznámení v novinách. Kromě profesionální sféry života se samozřejmě opírali i o můj osobní život. Jako samostatná lidská jednotka jsem tehdy nemohla udělat žádné vlastní rozhodnutí, které by nebylo ovlivněné mediálním vlivem. V podstatě jsem jen seděla a čekala, co se druhý den ráno o sobě dozvím v novinách. To je pocit, který si z těch let nejvíce pamatuji," vzpomíná herečka.

Jak vypadá herečka telenovely Tisíc a jedna noc po deseti letech?

Během deseti let se může stát spoustu změn. Turecké herečce se naštěstí vyhnuly ty zásadní a negativní – je stále matkou syna a vypadá to, že i šťastnou manželkou svého bývalého kolegy z Tísíce a jedné noci. Herečka stále pracuje v televizi a můžete ji vidět i v dramatických filmech.

Co se ale výrazně změnilo na Berguzar Korel, jsou její vlasy. Na začátku minulého roku je začala výrazně zkracovat. Z dlouhovlásky se stala žena s moderním "blobem", účesem, kteý označuje délku vlasů těsně pod ramena. Ta je i dnes velice moderní.

Herečka se ale v půlce roku rozhodla vlasy zkrátit razantně. A pixie účes nechává přirozeně zvlněný.

Jak se vám televizní Šehrezáda líbí v novém účesu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.