Extra: Scény z Tlouštíků, které ze silného příběhu hubnutí Miroslava v televizi nebyly

Další velkou proměnou prošel s odborníky pořadu Tlouštíci Miroslav Tesař. Jako bonus pro vás máme na webu ještě několik scén, které v televizi nebyly.

Jak jste viděli ve 4. premiérovém dílu pořadu Tlouštíci, Mirek se přihlásil za pět minut dvanáct. Kdyby se nerozhodl něco se sebou udělat, nejspíš by ho skolil infarkt.

Jen si poslechněte na prvním bonusovém videu, jaká alarmující zjištění probírali na poradě odborníci z pořadu Tlouštíci:

Podívejte se, jak obtížné pro něho na začátku třeba bylo, uběhnout pár metrů na hřišti. Hodně smutný pohled, když navíc přihlédnete k faktu, že jde o fotbalového trenéra.

Do hubnutí se pustil s upřímným nasazením a kila začala jít skutečně dolů. Po třech měsících se ale ukázalo, že si Mirek dělal dost doporučených věcí po svém. Redukční jídelníček si ještě více redukoval, na což jeho tělo reagovalo naprostou stagnací.

Speciálisté na výživu se museli poradit, jak na Mirka, aby začal více respektovat jejich doporučení:

Kdo by si myslel, že z úbytku kilogramů se radují jenom ženy, toho Miroslav vyvede z omylu v další bonusové scéně. Tady kamarádovi ukazuje, jak je mu teď volná košile, kterou ještě před několika týdny sotva dopnul.

Přehrajte si také, jak Mirek svezl Lukáše kamionem:

Celý 4. díl si můžete ještě přehrát online v archivu iPrima.cz:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.