Když Gábina nezhubne, přestane chodit! Jak dopadne další proměna v pořadu Tlouštíci?

Na začátku Gábina vážila 144,7 kilogramů. Testy ukázaly, že navíc tahá celých 75 kilogramů tuku. Sledujte ve 3. premiérovém dílu pořadu Tlouštíci ve čtvrtek od 21.35 na Primě proměnu, která této fajn ženě vrátila nejen zdraví a energii.

Sledujte další velkou proměnu já v pořadu Tlouštíci. Paní Gabriela bojuje s nadváhou už od puberty. Dnes je jí ale už třiačtyřicet, je maminkou dvou dětí, a její nadváha za uplynulé dva roky přerostla v život s obezitou. Váhové přírůstky ne a ne zabrzdit.

Věčné diety nikam nevedou

Gábina se netajila tím, že patří k ostříleným fandům diet. Za posledních dvacet let jich vyzkoušela desítky. Žádná ze „zaručených“ diet ovšem nepřinesla úspěch. Gábina říká, že se na ní kila postupně nabalovala. Přibrala vždy během těhotenství a pak už jen tloustla, zajídala stresy a problémy. Do pořadu Tlouštíci nastoupila s váhou 144,7 kilogramů, s podlomeným zdravím i psychikou a sebeúctou na nule.

Naštěstí má Gábina velkou oporu v rodině: Do hubnutí ji „hnala“ maminka, děti i manžel.

„Jsem strašně šťastná, že se Gábina přihlásila do pořadu Tlouštíci, protože vím, jak je to zlé, když takhle člověk vypadá. Jsem tlustá celej život a mám s tím problémy. Hlavně u doktorů," dělí se Gábinina maminka o vlastní zkušenost a dodává. „Musíš to opravdu dodržovat! Hned dnes běž a cvič… Nikdy mě nikdo nebral jako normálního člověka. Vždycky jsem byla taková ta spodnější.“

Gábina věřila, že hubnutí s pořadem Tlouštíci je její poslední pokus o změnu.

"Má dost velkou odvahu, protože si myslím, že by do toho asi většina lidí nešla," přidává se s úctou k rozhodnutí Gábiny její manžel Radomír Malačka.

Velkým trápením a spouštěčem nekontrolovaného jedení, bylo onemocnění starší dcery Gábiny, Pavly, která měla už od dětství cukrovku. Gábina situaci těžce nesla, což mělo vliv i na její životosprávu. Nechtěla jíst před dcerkou to, co kvůli nemoci nemohla, a tak se cukry nacpávala, když dcera usnula. Navíc k ní každou noc až do její dospělosti vstávala, aby jí změřila cukr. Gábina jedla ráda. Jedla hlavně pečivo, kterým často nahrazovala hlavní jídla dne.

Podívejte se v předpremiéře na ukázku Gábinina odstrašujícího jídelníčku:

Výsledky testů Gábiny byly alarmující

Tahání se s desítkami kilogramů navíc, vyneslo Gábině setrvalou únavu, provázenou migrénami, bolestmi kloubů a velkými otoky končetin. Odborníci Gábině na základě laboratorních výsledků a měření sdělili, že má zvýšenou hladinu tuku v krvi a hrozí jí poškození ledvin. Má 3x vyšší hodnotu břišního tuku než je normál.

Testy Gábiny hovoří jasně:

Ve svém jídelníčku zcela zapomíná na kvalitní zdroje bílkovin a chybí jí pohyb. Kromě změn v jídelníčku se musí začít hýbat. A hlavně se bude muset vzdát svého milovaného pečiva, které konzumovala od rána do večera.

Znáte 5 osvědčených pravidlech, jak zdravě a natrvalo zhubnout?

Gábina je od první chvíle procesu změny ke zdravému životnímu stylu ze všeho nadšená. Odborníci jí nastavili zdravý jídelníček a začala pravidelně cvičit. Na rozdíl od jiných u cvičení jen zářila a radovala se z každého pokroku. "Konečně přestanu brečet a fňukat jaká jsem tlustá. A nejenom o tom mluvit, ale něco pro to dělat. Ne jen mluvit, mluvit a brečet," hlásila odhodlaně Gábina po začátku hubnutí a se stejným nadšením se pravidelně potila s trenérem v posilovně.

Podívejte se už nyní v exkluzivní ukázce, jak Gábina cvičila i doma:

Kýžené hubnutí se však stále nedostavovalo. Po čtrnácti dnech se dokonce během pravidelného vážení ukázalo, že Gábina namísto hubnutí ještě pár kilo přibrala. Její váha se vyšplhala na 146, 7 kilo. Kde byla chyba? Až speciální vyšetření ukázalo, proč se Gábině nedařilo hubnout podle představ odborníků. Ukázalo se, že její tělo zadržuje vodu a že patří k té části populace, kdy hubnutí brání jiné zdravotní překážky – trpí gynoidním typem obezity, lipedémem a otoky dolních končetin.

V další předpremiérové ukázce už má Gábina velkou část cesty za zdravějším životem za sebou.

Ještě není u konce, ale změny už jsou zásadní:

Podaří se Gábině nakonec opravdu zhubnout? A dokázala navzdory nečekané překážce konečně zhubnout a zachránit si své zdraví? Dívejte se na třetí epizodu pořadu Tlouštíci!

To vše uvidíte v pořadu Tlouštíci a následném speciálu Tlouštíci extra. Dívejte se ve čtvrtek od 21.35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.