Video bonus z Tlouštíků: Když Veronika zhubne 30 kilo, dostane od babičky 50 tisíc korun

Mladá, pohledná, příjemná, ale… Obézní! Do pořadu Tlouštíci vstoupila Veronika (29) se 117 kilogramy na bedrech, unavená a lehce demotivovaná. To se ale rozhodla změnit její babička pomocí sázky!

Veronice je teprve devětadvacet let a zaměstnána je jako porodní asistentka. Domů z práce se vrací unavená, bez energie věnovanovat se ještě něčemu dalšímu. Únavu jen umocňuje její obezita: 117 kilogramů.

Od mládí patřila spíše k baculkám, s přibývajícím věkem se její problém s kily navíc jen prohluboval. „Teď už je fakt pozdě, už s tím musím začít něco dělat,“ nebránila se životní výzvě konečně zhubnout.

Do pořadu Tlouštíci a velké proměny přihlásila Veroniku její starostlivá babička. Veronika je bez přítele, o životní lásce jen sní a veškerý stres zajídá. Než si její myšlení a pohled na sebe samu vzali do parády odborníci pořadu Tlouštíci, byla přesvědčená, že si se svou obézní postavou stejně nikoho nenajde. „Babička si myslí, že to, že jsem tlustá, znamená, že jsem nepřitažlivá,“ uvedla také Veronika.

Sázka na devadesátku

Ve snaze zhubnout babička dokonce vnučku motivovala tučnou finanční odměnou. „Slíbili jsme si, že zhubne hodně. Do devadesáti kilo... Pak dostane padesát tisíc,“ upřesňuje Veroničina babička. Veronika peníze potřebuje, aby si konečně mohla pořídit bydlení ve vlastním.

Bonusové video – O co přesně se babička s vnučkou vsadily, si pusťte už teď na bonusovém videu z natáčení:

Jak se Veronika poprala s hubnutím a jestli se jí opravdu podařilo sázku vyhrát, na to se podívejte v pořadu Tlouštíci už ve čtvrtek ve 21.35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.