Poslední vizita šéfa Pohlreicha dnes večer. Připomeňte si, co jí předcházelo

V závěrečném premiérovém dílu série návratů do podniků, jež znáte z pořadu Ano, šéfe! čeká Zdeňka Pohlreicha cesta do restaurací U Štěpána v podzámčí ve Vojeticích a do restaurace U Tlustých v Lednici. Koukněte se na videích, jak si tam vedli dříve. Bude se vám lépe porovnávat.

Vítejte v hospůdce U Štěpána. Její majitel Štěpán Ruda je z branže – při první návštěvě šéfa vařil sám, v provozu mu pomáhala jeho žena. Měli se co otáčet, protože hospoda, kde se podávalo maso z jejich ekologického chovu, neměla o hosty nouzi. Přesto tam řešili otázku, jak neprodělat.

Šéf nakonec příliš milému majiteli radil, jak se stát bossem. Jestli se mu to povedlo, uvidíte večer ve 21.30 v pořadu Už dost, šéfe!

Vše o pořadu Už dost, šéfe! najdete ZDE

Štěpán a Zdeňka Rudovi po natáčení Ano, šéfe! koupili úplně nové vybavení kuchyně

Druhým podnikem, kam se večer šéf vrátí, budet restaurace U Tlustých v nádherné lokalitě Lednicko-valtického areálu. Jak jim to tam šlo, když Zdeněk Pohlreich přijel do Lednice poprvé?

Podnik byl čistý, úhledný, měl všechny předpoklady být úspěšný, ale něco mu chybělo. Nudný podnik by se měl změnit v čilý, dobře zavedený restaurant, kam se za regionální moravskou kuchyní budou rádi vracet nejen místní, ale i návštěvníci z nedalekého Rakouska. Jak ale ZP poznamenal, na vídeňský štrúdl, který tu podávali ke kávě, si mohou zajít do kavárny doma. A jak se na jídelní lístek dostaly beskydské a šumavské speciality? Husy z místní farmy přitom kejhají skoro za rohem, divočáci žijí v blízkém lužním lese a dobře zásobený řezník porcuje maso kousek od Tlustých. Jak vařit v restauraci, aby začala slušně vydělávat? Jak hospodařit se surovinami, jak nevyhazovat peníze oknem a jak správně vykalkulovat cenu, poradil šéf nejen Andreji Tlustému, majiteli podniku v pořadu Ano, šéfe!

Koukněte se dnes večer jak si vedou v restuaraci U Tlustých. Už dost, šéfe! začíná ve 21.45

Zajímá vás vše, co se týká jídla i diet. Čtěte dál.

Vše o pořadu Už dost, šéfe! najdete ZDE

Sdílejte článek
Štítky šéfe! recepty

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.