V TEMNÉM KRAJI tentokrát udeří travič nebo travička

Kromě toho, že bude Petr Kraj vyšetřovat nový případ - na venkově začal řádit travič, bude hlavně řešit sám sebe. Čeká ho vážná neurologická operace, kterou povede manžel veterinářky Terezy. Kraj je se svým osudem smířený. Začne si po svém dávat do pořádku osobní věci. Stát se může cokoliv.

Při návštěvě pojišťovny potká Petr nečekaně svého bývalého parťáka z oddělení, který tam vyšetřuje vraždu, otravu jedem, a tak se společně pouštějí do vyšetřování několika záhadných úmrtí zaměstnanců pojišťovny a jejích klientů. Stopy vedou z města na venkov, kde v přípravách na tradiční oslavy Vánoc ožívají staré adventní zvyky a také tajemné legendy o věštění budoucnosti.

Podívejte se na upoutávku!

Petr Kraj bude ale tentokrát řešit i svůj zdravotní stav, který je velmi vážný. Petr se připravuje na operaci. Operovat ho bude skutečná kapacita! Pan doktor je ale shodou okolností manžel veterinářky Terezy, která Petrovi opravdu lhostejná není. A den zákroku se blíží!

Petra bude operovat skutečná kapacita!

I tentokrát se v seriálu TEMNÝ KRAJ objeví celá řada zajímavých postav. Do děje zasáhne i vědma, kterou hraje Hana Gregorová. "Je to věštkyně, taková sympatická vědma, která docela slušně předpovídá budoucnost. Mě taky baví věštit, mám cikánské karty a taky mám občas takové „shiningy“," přiblížila roly herečka.

Přečtěte si celý rozhovor s Hanou Gregorovou nejen o roli v seriálu TEMNÝ KRAJ.

Hana Gregorová jako vědma

Nepropásněte další díl seriálu TEMNÝ KRAJ v sobotu ve 20.15 na Primě.

DOPORUČUJEME ONLINE: Čekání na oblíbený seriál si můžete zkrátit sledováním jiného případu. V iPrima Videopůjčovně máme nově k přehrání nejúspěšnější slovenský film Sviňa, jehož děj nápadně připomíná stále aktuální kauzu zavražděného novináře Kuciaka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.