zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

20 známek toho, že vás opravdu a stoprocentně miluje!

20 známek toho, že vás opravdu a stoprocentně miluje!
Autor: istock.com 20 známek toho, že vás opravdu a stoprocentně miluje!
pruchol , Vydáno: 03.01.2018
Miluješ MĚ? A opravdu? To je otázka, která tu a tam naskočí v hlavě každé ženě, i když ty chytřejší z nás vědí, že to poslední, co by chtěl chlap slyšet, je tato vtíravá věta.

reklama

Upřímně, dámy, co si asi tak myslíte, že vám na ni může váš vyvolený odpovědět. Pokud mu na vás alespoň trochu záleží, a nemusí to být TA OPRAVDOVÁ LÁSKA, NIKDY, ALE FAKT NIKDY neřekne NE! Byl by přece sám proti sobě!

Ale jestli vám to stále vrtá hlavou, tady je pár příkladů, na nichž si můžete ověřit, že vás opravdu miluje:

 1. Koupí lístky do kina, na jehož premiéru jste se moc těšila, i když to není zrovna jeho oblíbený žánr a romantické komedie vlastně z duše nesnáší.
 2. Nosí vám květiny, i když k tomu vlastně není žádný důvod. Některé ženy si myslí, že je to laciné gesto, ale jsou to především ty, které nikdy jen tak kytku nedostaly. Laciné to totiž není ani trochu.
 3. Opravdu se snaží, aby vás přivedl k orgasmu. I když vlastně nemá moc zkušeností. Vyvíjí opravdu veškeré úsilí, aby vám bylo krásně, a každým dnem se zlepšuje.
 4. Nekouká na svůj telefon každou minutu vašeho společného času. Aktualizace stavu na Facebooku nad vámi nikdy nezvítězila. Zatím vždy potlačil nutkání zkontrolovat svůj telefon. Tak tomu se říká láska.
 5. Když má volnou chvilku, pošle vám vtípek, obrázek nebo větu, kterou vám připomene vaše společné prožitky a tím dá najevo, že se mu po vás stýská. Není nutné, aby psal, že vás miluje, z těchto gest se to přece jasně pozná.
 6. Chce, abyste šla společně s ním ven s jeho kamarády. Prostě s vámi počítá, rád vás představí kámošům a chce s vámi trávit co nejvíc času.
 7. Když se k němu v noci přitulíte, snaží se vás objímat a držet. Mohl by z toho být otrávený, někomu to vadí, prý se pak třeba potí, ale on se chce prostě mazlit.
 8. Když ho potřebujete, zruší své sportovní plány s kamarády a věnuje se vám.
 9. Dráždí vás a pošťuchuje, ale v dobrém slova smyslu. Může si z vás dělat legraci, ale způsobem, který vás rozesměje, ne tak, že utečete do koupelny, kde v tichosti pláčete.
 10. Pamatuje si každou maličkost, o které jste spolu mluvili. Tenkrát jste blábolila něco o vašich nejoblíbenějších lacích na nehty? On tomu opravdu věnuje celou dobu pozornost (hrdina) a koupí vám ten správný k narozeninám.
 11. Aktivně se snaží vyjádřit své emoce. Pro některé muže to může být obtížné. Ale jsou přitom tak sladcí.
 12. Pochválí vás, že na sobě nemáte moc make-upu, že ho vlastně ani nepotřebujete, líbíte se mu i nenamalovaná. Ale už jen fakt, že si všimne, jak jste namalovaná, stojí za to.
 13. Ten, který vám udělá večeři, když máte špatný den. I když zná pouze jeden recept, ale vždy to jídlo přichystá s láskou. To je ON.
 14. Není to žádný sentimentální klučík, nikdy jste ho neviděla plakat, ale pořád nosí ve své peněžence sladký milostný dopis od vás.
 15. Překvapí vás kávou, když sedíte večer u svého počítače a musíte něco dodělat do práce.
 16. Myslí si, že vaše zlozvyky jsou vlastně roztomilé. Dokonce i to, že si oddělujete všechny potraviny, které máte na talíři od chleba, aby se nedotýkaly. Nebo nesnášíte namočené přílohy v omáčce…
 17. Miluje předvádět své úspěchy a vás zrovna za jeden takový považuje. „Tohle je moje přítelkyně, se kterou už jsem týden. Ona je tak chytrá a krásná a všechno je s ní tak skvělé.“
 18. Máte sraz s kamarádkami a on vás má vyzvednout, ale přijede o něco dřív a nevadí mu, že ještě nemáte dopito, sedne si, počká, až dopijete svůj poslední drink a mezitím pobaví celou společnost.
 19.  Z vašich holčičích návyků se nehroutí. OK, tuna polštářů na posteli… Je to vlastně docela fajn :-)
 20. Jste pozvána k jeho rodičům na nedělní oběd. Maminka začne se svým výslechem a reje a reje, on ji napomene a řekne, že už by to stačilo, že lustrování je u konce! No, není to miláček? A vzepřít se mamince, to už chce notnou porci odvahy. To už asi LÁSKA opravdu bude...

 

10 věcí, které mají muži úplně jinak než ženy

Jeden z hrdinů filmu Samotáři říká, že muži a ženy jsou dva různé živočišné druhy. V mnoha věcech to tak opravdu vypadá – liší se ve způsobu uvažování, řešení problémů či prožívání různých situací. Na ty nejzásadnější rozdíly přijde každý v momentě, kdy začne sdílet s opačným pohlavím společnou domácnost. Když se na to podíváte s odstupem, může být i takový odlišný přístup k mnoha životním situacím a každodenním činnostem docela vtipný.

Hádky

ženymuži hádky

Americký komik a komentátor Will Rogers kdysi řekl: „Existují dvě možné teorie, jak se hádat s ženou. Ani jedna nefunguje.“ Z čehož vyplývá jedna věc, na kterou každý muž nakonec přijde:

Žena má vždy poslední slovo.

Cokoli řekne muž potom, je jen začátek další hádky.

 

 

 

autor: MM

reklama

Související témata: láska , partnerství , jak poznat lásku , skutečná láska , opravdová láska

reklama

Přečtěte si také

reklama