Seriály a filmy

9. prosince 2013 09:42

Markéta Zídková

Prima oblékla vánoční kabát. Jaký má střih?

Nalaďte se na vánoce. Ve znělkách televize Prima ožívají tradice a s nimi přichází ta správná slavností a radostná atmosféra vánočního času. Podívejte se na naše znělky.

Na vánoce jsme napekli spoustu televizních dobrot. Jako rodinná televize myslíme opravdu na všechny, tak aby si u nás vybrali velcí i malí, muži i ženy.

Stejně jako pomalu zdobíme své domovy, i Prima se před vánoci přizdobila a tak na svých obrazovkách můžete již sledovat vánoční znělky.

Veškerou grafika vznikla přímo na Primě, vytvořil ji kreativní tým self-promotion.

Vizuál hlavního kanálu Prima vychází z nejznámějších českých tradic: betlémů a českého řezbářství. Jeho zvláštností je však jednoduché a čisté zpracování moderními technologiemi.

Nutno dodat, že bez talentu progresivních grafiků by ani technologie nebyly nic platné, zde se však harmonicky protkává vše: tradiční české řemeslo, vánoční mýtus a moderní grafický přístup. Figury z betlémů mají čisté linie jakoby vedené pečlivým řezbářským dlátem.

Unikátní je fakt, že žádná z figurek primáckého betléma nemá svou reálnou předlohu. Všechny byly „vytesány“ představivostí a zručností grafiků self promotion Primy. Tím se stává vánoční obal Primy sezonní televizní specialitou, která dokazuje, že tradiční myšlenka jde s moderními technologiemi velmi dobře dohromady.

Tady se podívejte na naše znělky:

Jak vypadají vánoce na Prima COOLu, se podívejte ZDE:

A jak se peklo na Prima love? Koukněte ZDE:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.