Prima maminka

11. listopadu 2016 07:30

Martina Čerňanská

Vánoční dárky pro muže: Více jak 35 tipů a nápadů

Vánoce se nezadržitelně blíží a je nejvyšší čas začít řešit, komu a co pořídit pod stromeček. Obzvlášť vybrat dárek pro muže bývá někdy velmi obtížné. Ale nebojte se, s námi to zvládnete levou zadní!

Je téměř půlka listopadu a v obchodech již září vánoční výzdoba. Prodejci se předhánějí, aby vás přesvědčili, že právě jejich zboží je to pravé a jediné, čím uděláte vašim blízkým radost. Kdo si má ale v té záplavě reklam vybrat?

Abychom vám vánoční přípravy alespoň trochu ulehčili, připravili jsme pro vás velký seznam toho nejlepšího, co jsme za poslední rok objevili – od kosmetiky přes oblečení, knihy až po technické vychytávky – jednoduše pro každého něco!

Věříme, že zde najdete inspiraci, ať už pro vašeho přítele, manžela, kamaráda, nebo tatínka:

[[nid:]]

Připravila: Martina Hrušková


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.