Prima maminka

18. listopadu 2016 08:00

Anna Kopečková

Vánoční dárky pro ženy: Vyberte si pro sebe, maminku, babičku nebo kamarádku

Nechceme vás strašit, ale Vánoce se blíží mílovými kroky. A přiznejme si to, jsme to hlavně my ženy, které každoročně řešíme, co a komu pořídit něco pěkného pod stromeček. A protože víme, že předvánoční přípravy jsou hodně náročné, trochu vám výběr dárků usnadníme.

I když obchodníci na nás chrlí záplavu věcí, občas bývá těžké najít ten pravý dárek pro někoho blízkého. Tu pravou kosmetiku, doplněk do bytu, originální kousek oblečení, poutavé čtení nebo prostě jen hezkou maličkost, která slečně či paní udělá na Vánoce radost.

Abychom vám alespoň trochu v předvánočním shonu odlehčili, udělali jsme část práce za vás, prošli spoustu internetových i kamenných obchodů a připravili velký seznam toho nejlepšího, co jsme objevili.

Věříme, že zde najdete inspiraci, ať už pro vaše kamarádky, maminky, babičky nebo pro sebe:

[[nid:]]

A jestli hledáte dárek pro partnera, tatínka, dědečka nebo třeba kamaráda, možná vyberete něco tady:

[[nid:]]


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.