Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Letos zabalte dárky nevšedně a s nápadem

Klasický vánoční balicí papír, stuha a jmenovka. Ano jde to i takto, ale zkuste to letos trochu jinak – originálně a netradičně.
Vydáno: 16.12.2016
Letos zabalte dárky nevšedně
Autor: thinkstock.com Letos zabalte dárky nevšedně
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vyzkoušejte balení dárků podle našeho videonávodu. Stačí vám k tomu obyčejný balicí jednobarevný papír, stužky, vánoční lepicí pásky (nebo tolik oblíbené papírové washi pásky), hedvábný papír (popř. postačí obyčejný barevný papír), fotky těch, které chcete obdarovat, nůžky a lepenka.

Varianta č. 1 – vystřihněte z hedvábného papíru klasickou vločku (fantazii se meze nekladou), a ozdobte jí jednoduše zabalený dárek.

Varianta č. 2 – místo klasických jmenovek označte letos balíčky fotkou toho, komu je dárek určený. Netradiční a krásné!

Varianta č. 3 – tady se můžete opravdu vyřádit. Vemte barevné vánoční lepicí pásky a tvořte a tvořte. Stromeček, hvězda, vločky nebo třeba písmena – cokoliv vás napadne!

A pár dalších tipů:

  • Šetříme s nápadem

Poohlédněte se po klasickém kloboukovém papíru a klidně ho s dětmi orazte vánočními motivy tak, jak se patří. Pak dárek převažte klasickou červenou stužkou, připojte drobnou větvičku ze smrku či jmelí, a pak můžete dary rovnou vyskládat pod vánočního zelenáče. TIP: Na obyčejný balicí papír můžete nalepit z toho barevného maličkosti tak, aby vám vykouzlily podobiznu Santy, soba nebo třeba sněhuláka.

  • Bílá s červenou

Kombinujte tyto hlavní barvy a na bavlněnou stuhu pak navlečte perníček se jmenovkou. Na pohled to působí efektně, a když pomineme trochu toho času navíc, tak je to fajn varianta i pro naši peněženku.

  • Pro dědečka, tatínka, bráchu či tchána

Ideální volbu opět představuje jednobarevný arch balicího papíru, kterým dárek zabalíte podle toho, jak vám to jde nejlíp od ruky. Pak ale zapomeňte na mašle a z papíru vystřihejte stojáček a kravatu, které umně naaranžujete na dárky pro mužské osazenstvo. Do kapsičky košile pak můžete vložit papírek se jmenovkou. Jak působivé, že?!!

Kravata z papíru Foto: Kravata z papíru; foto: facilisimo.com

Článek je zařazen v: balení dárků, Vánoce 2016, originální balení dárků, sněhová vločka, stuha
Reklama