Prima maminka

12. listopadu 2018 13:39

Anna Kopečková

Tipy na vánoční dárky: PRO NĚJ

Vybrat dárek pro muže bývá někdy docela obtížné. Když se ho zeptáte, co by si přál, většinou se potutelně usměje. Abyste si s tím nemusela zbytečně lámat hlavu a tlačit se v obchodech přetékajících zbožím, máme pro vás spoustu tipů na dárky, nad kterými zaplesá srdce každého muže.

Samozřejmě můžete svému muži pořídit pyžamo nebo košili a dědečkovi teplé papuče. Ale takové dárky málokdy na mužské tváři vykouzlí opravdu upřímný úsměv. Zamyslete se nad tím, co má váš manžel, přítel, tatínek, strýc, bratr, syn, tchán, zeť nebo kamarád rád. Je to dobrodruh? Gurmet? Miluje cestování? Potrpí si na eleganci a luxusní doplňky? Jestli byla odpověď alespoň na jednu z otázek ano, pak určitě čtěte dál.

Ale samozřejmě ho můžete i překvapit něčím, co opravdu nečeká. Vybrat dárek, co má příběh. Nebo takový, jehož koupí podpoříte dobrou věc.

Pro muže, kteří se rádi hezky (nebo kvalitně) oblékají

Pro muže, kteří chtějí hezky vonět a vypadat

Pro muže, kteří milují dobré jídlo a pití

Pro muže, kteří milují praktické věci

-ak-

A co dárky pro ostatní? Už víte, co jim dáte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.