Prima maminka

12. listopadu 2018 13:39

Anna Kopečková

Tipy na vánoční dárky: PRO NĚJ

Vybrat dárek pro muže bývá někdy docela obtížné. Když se ho zeptáte, co by si přál, většinou se potutelně usměje. Abyste si s tím nemusela zbytečně lámat hlavu a tlačit se v obchodech přetékajících zbožím, máme pro vás spoustu tipů na dárky, nad kterými zaplesá srdce každého muže.

Samozřejmě můžete svému muži pořídit pyžamo nebo košili a dědečkovi teplé papuče. Ale takové dárky málokdy na mužské tváři vykouzlí opravdu upřímný úsměv. Zamyslete se nad tím, co má váš manžel, přítel, tatínek, strýc, bratr, syn, tchán, zeť nebo kamarád rád. Je to dobrodruh? Gurmet? Miluje cestování? Potrpí si na eleganci a luxusní doplňky? Jestli byla odpověď alespoň na jednu z otázek ano, pak určitě čtěte dál.

Ale samozřejmě ho můžete i překvapit něčím, co opravdu nečeká. Vybrat dárek, co má příběh. Nebo takový, jehož koupí podpoříte dobrou věc.

Pro muže, kteří se rádi hezky (nebo kvalitně) oblékají

Pro muže, kteří chtějí hezky vonět a vypadat

Pro muže, kteří milují dobré jídlo a pití

Pro muže, kteří milují praktické věci

-ak-

A co dárky pro ostatní? Už víte, co jim dáte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.