zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Vánoční ozdoby na stromeček: Zvládnete je během pár minut!

Využijte to, co máte doma
Autor: FTV Prima/Jan Kundera Využijte to, co máte doma
anna kopečková , Vydáno: 11.12.2016
Jak si letos ozdobíte vánoční stromeček. Kupované ozdoby jsou sice krásné, ale ty doma vyrobené jsou originální, a na stromečku vám udělají mnohem větší radost.

reklama

Spoustu věcí na výrobu ozdob nejspíš máte doma - zbytky barevných stužek, pár barevných korálků, možná i nějaký starší zip. Když si uděláte předvánoční výlet do lesa, najdete třeba i hezké šišky, které se dají využít na ty úplně nejjednodušší ozdoby, které ale překvapivě vypadají na stromečku naprosto skvěle. A navíc můžete do tvoření zapojit i děti, které to bude bavit. A když se rozhodnete vyrobit stromečky ze stužek, naučí se při tom možná i zavazovat tkaničky.

 

 

stromeček ze šišek pinterest Foto:

Veselé šišky

Začněme tím nejjednodušším - šiškami s bambulkami. Pokud nemáte šišky z lesa, seženete je v některých květinářstvích. Malé barevné bambulky mívají v galanteriích nebo obchodech s korálky a hobby potřebami. Na slepení je ideální tavná pistole, ale stačí i obyčejné univerzální lepidlo.

 

 

Podívejte se na celý postup ve videu:

Prima ženy - Šišky na stromeček
Prima ženy - Šišky na stromeček

 

Barevné stromečky

stromeček ze stužek pinterest Foto:

 

Ani v tomto případě nebudete potřebovat moc věcí na výrobu. Základem jsou barevné stužky a větvičky (ideálně smrkové nebo borovicové), ale skvěle poslouží i delší svitky skořice nebo případně tři špejle spojené dohromady. Stužky nastříhejte, postupně přivažte k větvičce a zastřihněte do tvaru stromečku. Stačí přilepit kousek provázku na zavěšení a je hotovo.

 

 

Podívejte se na postup:

Prima ženy - Stromeček ze stužek
Prima ženy - Stromeček ze stužek

Stromečky ze zipů

stromeček ze zipu pinterest Foto:

I obyčejný zip může být velmi dekorativní. Na výrobu stromečku vám stačí jen půlka zipu. Vytvarujte z ní stromeček a sešijte ho nití s navlečenými korálky. Před prošitím je dobré naznačit si na zipu propiskou nebo fixou místa, kudy zip prošijete.

 

Ve videu najdete podrobný postup:

Prima ženy - Stromeček ze zipu
Prima ženy - Stromeček ze zipu

 

 

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:

Vánoční dekorace, které vás bude bavit vyrábět

Zpříjemněte si adventní chvíle kreativní výzdobou vašeho bytu. Právě teď se s dekoracemi všeho druhu můžete do sytosti vyřádit. Přinášíme inspiraci, která nestojí moc, a i přesto vypadá nádherně. My se totiž držíme hesla, že dobrý nápad je víc než plná peněženka.

Vánoční lesík ze šišek

vánoční lesík

Zajděte s dětmi na procházku a cestou zpátky posbírejte šišky. Doma je přestříkejte zeleným sprejem a po zaschnutí můžete použít ještě i ten se třpytkami. A co by to bylo za vánočního zelenáče bez ozdob. Na jednotlivé plátky šišek přilepte barevné korálky nebo, chcete-li, pár lentilek. Podklad pro stromeček hravě zvládnete vytvořit za pomoci papírového kruhu, který polepíte vatou. Váš soukromý lesík pak zaboříte do vatových závějí.

54c326faf6ddba3b1783c64bda669ae0 Foto:

 

 

 

 

Nebo použijte šišky v jejich přírodní podobě. Dozdobte je třeba pomocí barevných cukrových perliček a jako podklad použijte malé květináčky nebo skleničky naplněné mechem nebo zelenou vlnou.

Vánoční stromeček: 8 nápadů, jak ho letos ozdobit

Zdobíte každý rok vánoční stromeček stejně, nebo zkoušíte rádi něco nového? Máme pro vás spoustu krásných nápadů, které vás dostanou do vánoční nálady.

S modrými detaily

S modrými detaily

Červená je klasická barva Vánoc. Zkuste ji zkombinovat s trochou modré – stačí přidat pár malých modrých kouliček. Stromečku to dodá úplně jiný rozměr.


 


reklama

Související témata: DIY , vánoční ozdoby , Vánoce 2016 , ozdoby na stromeček , šišky

reklama

Přečtěte si také

reklama