NOVĚ: Vařte jako šéf! Sledujte pořad nadupaný inspirací

Už příští čtvrtek 23. května startuje první premiérový díl školy vaření Zdeňka Pohlreicha. Na kurzy ostříleného šéfkuchaře tak nemusíte nikam docházet ani za jeho praktické rady z oboru skutečné gastronomie platit. Stačí, když za týden budete ve 21.30 sledovat Prima family!

Inspirujte se v kuchyni Zdeňkem Pohlreichem a zdokonalte s ním své kuchařské dovednosti. Jak zjistíte hned v prvním díle, i pouhé vejce můžete vhodnou úpravou povýšit na excelentní krmi. Při vaření se Zdeňkem Pohlreichem nemusíte utratit tisíce za luxusní suroviny ani se nemusíte bát, že by třeba nahrazoval bazalku petrželí. Tenhle pan učitel má jasno, co kam patří.

Šéf vás během několika tematických částí seriálu naučí pracovat s vejci, připravit lahodné polévky, mistrovské omáčky nebo lahůdky z masa. Na řadu přijdou lehká zdravá jídla i grilovačka.

Ve všech dílech zábavného pořadu Vařte jako šéf! našemu mistru kuchařovi sekundují tři učni, na nichž své recepty vyzkouší. Názorně předvedou fígle, které vám usnadní práci. Uvidíte, že nic není tak složité, jak se to jmenuje nebo vypadá.

Nejrespektovanější český šéfkuchař a gastronom Zdeněk Pohlreich nasbíral bohaté zkušenosti v zahraničí. Na konci 80. let emigroval a stal se šéfkuchařem nejdříve v Nizozemsku a poté v Austrálii. Po návratu do České republiky postupně vedl několik předních restaurací. Aktuálně je šéfkuchařem Café Imperial a zároveň vlastní restauraci Divinis. Na televizní obrazovce se proslavil pořady Ano, šéfe! a Šéf na grilu. Nepřehlédnutelný je také díky tomu, že si nebere servítky a naplno říká, co si myslí. Vždy nazývá věci pravými jmény.

Nenechte si ujít premiérový díl pořadu Vařte jako šéf! už příští týden ve čtvrtek 23. května ve 21.30 na Prima family.

EXKLUZIVNĚ ochutnejte nový pořad prostřednictvím fotek z natáčení. Koukněte se do galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.