Sledujte novinky na webu Vařte jako šéf!

Zatlačte slzy a netruchlete. Není vyloučeno, že šéf se brzy do své třídy s vařiči vrátí. Šéf přece nikdy nespí! Sledujte novinky na webu Vařte jako šéf! Na rozloučenou rozdal šéf učňům rondony – jsou tři, avšak každému rondonu něco chybí – tu knoflíky, tu rukáv. Co to mělo znamenat?

„Ušli jste kus cesty a tenhle krásný oděv se vám přiblížil. Nicméně musíte ještě setsakramentsky makat, aby jste jednou vařili jako šéf. Stajně tak, jako vaše kuchařské umění ještě není hotové, tak i tyto rondony potřebují vypilovat! Pracujte na sobě a nikdy nezapomeňte na to, co jste se naučili. Všechny videorecepty z pořadu Vařte jako šéf! najdete ZDEMáte dobré základy a já věřím tomu, že se jednou potkáme a ty vaše rondony budou kompletní, stejně jako vaše kuchařské umění,“ pronesl Zdeněk Pohlreich při přípitku na rozloučenou k učňům.

Všechny díly pořadu Vařte jako šéf! můžete vidět na Prima PLAY

Společně s Kubou, Terezou a Jakubem jste se i vy během šesti dílů jeho praktické školy vaření Vařte jako šéf! mohli naučit, jak vybrat tu správnou surovinu, techniku jejího opracování i recepty, které vás určitě pasují na opravdové kuchaře. Vychutnejte si své kulinární skvosty!

Další inspiraci ze světa gastronomie hledejte na webu Prima FRESH

V pořadu Vařte jako šéf! se sešla sehraná parta, co říkáte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.