Sledujte novinky na webu Vařte jako šéf!

Zatlačte slzy a netruchlete. Není vyloučeno, že šéf se brzy do své třídy s vařiči vrátí. Šéf přece nikdy nespí! Sledujte novinky na webu Vařte jako šéf! Na rozloučenou rozdal šéf učňům rondony – jsou tři, avšak každému rondonu něco chybí – tu knoflíky, tu rukáv. Co to mělo znamenat?

„Ušli jste kus cesty a tenhle krásný oděv se vám přiblížil. Nicméně musíte ještě setsakramentsky makat, aby jste jednou vařili jako šéf. Stajně tak, jako vaše kuchařské umění ještě není hotové, tak i tyto rondony potřebují vypilovat! Pracujte na sobě a nikdy nezapomeňte na to, co jste se naučili. Všechny videorecepty z pořadu Vařte jako šéf! najdete ZDEMáte dobré základy a já věřím tomu, že se jednou potkáme a ty vaše rondony budou kompletní, stejně jako vaše kuchařské umění,“ pronesl Zdeněk Pohlreich při přípitku na rozloučenou k učňům.

Všechny díly pořadu Vařte jako šéf! můžete vidět na Prima PLAY

Společně s Kubou, Terezou a Jakubem jste se i vy během šesti dílů jeho praktické školy vaření Vařte jako šéf! mohli naučit, jak vybrat tu správnou surovinu, techniku jejího opracování i recepty, které vás určitě pasují na opravdové kuchaře. Vychutnejte si své kulinární skvosty!

Další inspiraci ze světa gastronomie hledejte na webu Prima FRESH

V pořadu Vařte jako šéf! se sešla sehraná parta, co říkáte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.